assy WURTH

Forum o okovima, crteži, ideje, pomoć
Post Reply
User avatar
pajko
Šegrt
Posts: 20
Joined: 29 Jan 2009 01:47
Location: pancevo

assy WURTH

Post by pajko »

jel koristi neko ove srafove :
Image

ja sam ih nekad vario u ivericu i medijapan mada su pravljeni za drvo, na vrhu imaju burgiju, veoma lako upadaju a na drugoj strani frezenk za glavu, inace ne cepaju drvo.ostalo mi u steku cetiri kutije - 2000 kom dimenzije 4*50, mozda bi ih menjao za razno :D
User avatar
NEX
Majstor
Posts: 375
Joined: 02 Feb 2009 21:34

Post by NEX »

Koristio sam ih za spajanje fioka,zato sto na vrhu imaju tu burgiju i ne cepaju drvo.Ja bih mogao da se menjam za ivervijak,konfirmat,ako ga koristis.On se zavrce imbusom 4 i odlican je za rad sa plocastim mat.Uzeo bih 1kutiju tj 500 kom,Ako odgovara javi pa da se izmenjamo citi jem.
User avatar
mate512
Zarezivač olovaka
Posts: 13
Joined: 29 Jan 2011 20:55
Location: Pula, Hrvatska

Post by mate512 »

Iako nisam pretjereno oduševljen s proizvodima od wurtha, njihovi assy plus vijci su najbolji vijci za spajanje elemenata. konfirmati i iver vijci se mogu samo sakriti. assy plus vijak ima tu malu burgiju na vrhu, pa nije potrebno predbušenje, dok obični assy (bez plus) nema burgiju. također, ukoliko se dno i bočna strana elementa ne poklapaju idealno, možete vijak izvaditi i na novo ga zavidati na isto mjesto i spoj ostaje čvrst. jedina boljka je što je malo skup, u hr, puli 4,5x60 košta 0,5kn, dok konfirmat 0,25kn. sjajan vijak, najtoplije preporuke.
User avatar
stolart
Majstor majstora
Posts: 741
Joined: 22 Jun 2009 20:26
Location: ИВАЊИЦА

Post by stolart »

Колико ово задовољство кошта код нас ?
User avatar
mate512
Zarezivač olovaka
Posts: 13
Joined: 29 Jan 2011 20:55
Location: Pula, Hrvatska

Post by mate512 »

то ти је у хрватској0,07€
User avatar
stolart
Majstor majstora
Posts: 741
Joined: 22 Jun 2009 20:26
Location: ИВАЊИЦА

Post by stolart »

Мало скупо ?
Post Reply