woodrat dovetail

Forum za razmenu ideja o stolarskim pomagalima i šablonima, samo za članove
Post Reply
User avatar
dikar
Vrhunski majstor
Posts: 1145
Joined: 05 Jun 2009 17:26
Location: Stip

woodrat dovetail

Post by dikar »

Jos jedna interesantna masinica
http://www.youtube.com/watch?v=lXrRJg2B ... re=related

*** mbole
pomereno iz druge teme
Last edited by mbole on 02 May 2010 00:52, edited 1 time in total.
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

:D stari je doktor za lastin rep !! Znam da svi izvode na različite načine Ali sa dewaltom
i tom radnom pločom još nisam vido precizniji način dobro je objasnio ,mada ni burgija takvih nema kod nas Al je...a :/
Dva put zine , a tri put slaže
User avatar
dikar
Vrhunski majstor
Posts: 1145
Joined: 05 Jun 2009 17:26
Location: Stip

Post by dikar »

Evo i zvanicni site
http://www.woodrat.com/
na kraju ima jos jedan video (oko 30 minuta) sa kompletnom demostracijom tj sve sto moze da se uradi sa ovom stvarcicom , ali kad dodjete do cene, onda boli glava = 425 funti
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

Nije to problem odraditi tabla se može skinuti ali nikako nebih bilo original jel već samo približno ili osnovno, mada ceo sistem je samo za sastavljanje kabinetski jel fioka stranica uostalom .lastin rep ,cink veza,...Å to nije opet malo ali je ipak za stalni rad sa tim (mislim na obim posla) Mnogi danas nežele da se vide te veze kad nešto radiš ? jel nekonta da je to najbolje i najkvalitetnije vezivanje to jest najjače . Estetika traži svoju mušteriju opet ! Ali mislim da nije puno ni 400 Evra dati ako bih imo isplativost. Evo dobar ruter sam video u woby-ju Metabo-v 16000 dinar je bio i sada je na popustu 13 i 340 din mislim što nije malo ( tri soma u đžepu) A i takođe Zeleni bosch ruter 10 000 din , 6mm
isto neki popust nije pro ali eto ti razlika Metabo je tri soma skuplji samo ali je u petu glavu za Bosch To da se odradi nebih smelo preći cifru sve zajedno 250 evra sa ruterom. :cool: Kod nas !!
Dva put zine , a tri put slaže
Post Reply