Bench Cookie (držači na tezgi)

Forum za razmenu ideja o stolarskim pomagalima i šablonima, samo za članove
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

Nisam ih prodao (nisam ni nameravao, naručio sam dva kompleta zbog smanjenja troškova poštarine). Inače cena može da se vidi na Rocklerovom sajtu.Imaju svašta nešto interesantno za stolare,i bez problema šalju za Srbiju, jedini problem su naše dažbine , koje su na malim narudžbinama takve da ti uglavnom udvostručuju cenu proizvoda.
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Cime si im platio?
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

Visa virtuon( VoBan)
ништа није дугачко што може да се скрати!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14947
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Uzmes pak za hokej (lepo je tezak, i savrseno krut).
Za gumu iskoristis onu "mrezastu" sto je prodaju na auto kozmetici, kao podmetac za mobilni.
User avatar
saša
Majstor stolar
Posts: 408
Joined: 27 Apr 2008 17:37
Location: Zaječar

Post by saša »

Gde ima da se kupi pak...i koliko košta. Nikada u životu nisam video pak osim na televiziji...
Bolje je živjeti čitav život kao milijunaš nego li sedam dana u bedi
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

onda moze i parce gvozdja da se obradi na strugu i zalepi ta guma i bog te veselio.:)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14947
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Pa u prodavnici sportske opreme :)
Ja ga nikada nisam kupovao, posto je burazer trenirao hokej, pa se uvek po kuci vuklo par komada, tako da nemam pojma posto moze da bude.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Pakove sam vižao u Inersportu - Merkator, ali pre godinu dana. Skoro nisam tražio. Samo požurite sa kupovinom, jer ne verujem da na zalihama imaju baš toliku broj jer to nije rekvizit koji se tako često prodaje. Da tražite bezbol palice, e toga ima :)
User avatar
Đorđe
Moderator
Moderator
Posts: 311
Joined: 06 Jan 2008 16:30
Location: Apatin

Post by Đorđe »

Pzdrav svima. Da i ja bacim koju: moze se od tvrdog drveta ostrugati "pak" i sa zubarskom pastom(gumom za otiske proteza) obložiti! ;)
User avatar
komazo
Samostalni majstor
Posts: 165
Joined: 29 Nov 2009 22:45
Location: Beograd
Contact:

Post by komazo »

stvar je od tvrde plastike i guma je nalepljena sa obe strane, i što je najvažnije jeftinija je sigurno od PAK-a. Može sigurno od drveta da se obradi na strugu, samo treba nabaviti odgovarajuću gumu. Ona protiv klizanja tepiha ne radi - provereno. A kad bi bila kod nas 3$ komad, ne bi se isplatilo praviti je.
ништа није дугачко што може да се скрати!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

a neka silikonska?
stari
Moderator
Moderator
Posts: 468
Joined: 08 Aug 2009 13:53
Location: Kastav

Post by stari »

Da malo obnovim temu.Jeli netko izradio "držaće", kako? od kojeg materijala? i najvažnije dali funkcionira?
User avatar
annenad
Samostalni majstor
Posts: 194
Joined: 03 Sep 2008 07:04
Location: Novi Sad

Post by annenad »

Da se i ja uključim. Ona guma što ste spominjali za kola na kojoj stoje ključevi mobilni i ostalo što stane i ne oklizava, ne može da se koristi. Provereno. Kupio sam veliki komad u Merkuru za ceo to. Funkcioniše sve do momenta kada se napraši. Posle toga kliza ko da i nije guma. Nisam probao da je perem ali ne verujem da bi pomoglo. Tu mora nešto drugo. Ali šta?
Ne veruj ženi koja laže...
User avatar
bozama
Majstor
Posts: 263
Joined: 17 Oct 2008 09:30
Location: Novi Sad

Post by bozama »

I ja sam viđao tu gumenu mrežicu u Merkuru i to dve vrste, jedna je bila dosta jeftinija u odnosu na ovu drugu koja je valjda oko 1500 din ako ne i više. Annenad koju si ti koristio?
User avatar
annenad
Samostalni majstor
Posts: 194
Joined: 03 Sep 2008 07:04
Location: Novi Sad

Post by annenad »

Ja sam uzeo ovu skuplu. Sve je bilo u redu dok se nije naprašila. Nije bilo klizanja niti pomeranja materijala a radio sam sa vibracionom smirglaricom. Kad se naprašila nije više bila onako lepljiva kao kad je bila nova.
Probaću da je operem pa da vidim kako se ponaša.
Ne veruj ženi koja laže...
Post Reply