Masiv i profit

Sve o obradi drveta
User avatar
bane
Precizni šegrt
Posts: 69
Joined: 12 Nov 2008 18:35
Location: Stockholm

Post by bane »

A bre ljudi ja sam od samog pocetka odbijao sve poslove sa ivericom, univerom i sl. Radio sam samo sa drvetom i medijapanom i evo imam posao svakog dana a i dalje radim samo medijapan i drvo. Na vama je odluka.
Last edited by bane on 16 Dec 2008 12:44, edited 1 time in total.
User avatar
BODARA98
Majstor početnik
Posts: 144
Joined: 17 Nov 2008 19:11
Location: doboj

Post by BODARA98 »

pošto se bavim prizvodnjom pločastog namještaja,već nekih 6-7 mjeseci samostalno,ono otvorio sebi neku sztr radnjicu i šljaka za sada fino.a radio sam po raznim fabrikama namještaja,razvitakdoboj.enterijer kotorsko-nova forma šamac,naravno u pogonima u doboju.tu se dosta radilo sa masivom,mada nešto nevolim tu reč masiv,više mi paše puno drvo,nebitno,tu sam stekao nekakva iskustva sa punim drvetom,elem sve te firme su propale sad neznam možda što sam ja radio u njima ili zbog kojekakvih neškolovanih vodećih kadrova tih firmi,pa me nužda naterala da počnem raditi u beocompu bavi se izradom pločastog namještaja.tu naučih ono što nisam znao da drvo i iveral su dva različita pojma i posla,mnogo lakše oko iverala,al se napisah,tako da sad znam ponešto oko obrade punog drveta i pločastih materijala,i kod nas slabo ko ima pare za puno drvo za ovih nekoliko meseci sam radio solidno 20-tak kuhinja dobrih,samo su dve bile sa frontama od hrasta .tj puno drvo .naj više se radi kombinacija iveral-mdf što sa pvc folijom što lakiran ,narod je totalno poludio za lakiranim frontama ,ašto i neće kada imam ral kartu sa200 boja i nijansi,puno drvo nisam u mogućnosti sam da radim pošto nemam mašina adekvatnih za taj posao ,ali neka doće itaj dan da mogu sam da primenim ono što nauči po propalim firmama,
ko radi taj se i umori
Post Reply