Brvnara - u sivoj fazi ili ključ u ruke?

Deo foruma namenjen velikim projektima, koji ne spadaju u nameštaj
Post Reply
User avatar
borabajk
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 15 Jul 2010 15:46

Brvnara - u sivoj fazi ili ključ u ruke?

Post by borabajk »

Nameravam da postavim na postojeći plac jednu brvnaru od oko 60 kvadrata. Gledajući cene sive faze i opcije ključ u ruke (razlika može biti od 70 do 100 evra po kvadratu) zanima me mišljenje "iskusnijih graditelja" koji su kroz slične probleme već prošli da mi kažu da li se za tu razliku vredi pomučiti sam sa majstorima (instalacija struje, vode i naravno postavljanje temelja)? Za temelj sam čuo da je bolje da sam nađem majstore i uradim po nacrtu izvođača, a šta sa instalacijom struje i vode (komplet kupatilo)? koliko to može da košta, od - do?
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5373
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

boro dobrodosao.:)
moj savet ti je svakako da pogodis kljuc u ruke(iz iskustva znam da svaki majstor iza sebe ostavi koske,pa sledeci koji dodje posle njega psuje i gazdu i prethodnog majstora)a i ako se nedaj boze desi neki kvar ili curenje ili....,zoves uvek istog a on onda svoje kooperante,tako sa si ustedeo mnoooogggooo truda, a nista te jeftinije nece izaci ako ti jurcas svakog majstora posebno,u tom slucaju se naoruzaj sa par kila zivaca i mnogo izgubljenog vremena.:)
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
Post Reply