Nedelja bezbednosti

Neobičan forum, ali po meni veoma bitan
Post Reply
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Nedelja bezbednosti

Post by Bojan »

Pozdrav,
iako nam forum ove nedelje nije bio krcat novim porukama, cilj nedelje bezbednosti je ispunjen. Cilj nedelje bezbednosti je bio da se svi podsetimo koliko je važna bezbednost u radu sa opasnim, stolarskim mašinama. Za one koji su bili aktivni u diskusijama - čestitam, za one koji su pratili diskusiju - čestitam.

Živi bili, i neka nam celo telo bude na broju! :)
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

spadam u ovu drugu grupu i drago mi je da si zadovoljan, takodje mi je drago sto ovaj forum postaje sve poseceniji i popularniji, jedina zamerka s moje strane je "brojac poseta"
pozzzzzzz
Last edited by pajja on 02 Jun 2008 22:25, edited 1 time in total.
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Evo da se sad i ja pohvalim losim vestima. Pored svega ovde procitanog ja sam danas imao peh. Radio sam ulozak oko lista cirkulara nov posto je stari bio izandjao i skoro ga napravio. Toskoro sam platio glodalima na velikoj frezi po prstima. Trebalo je da profrezujem prorez za list da bih dovrsio neke ukrasne kutije i hteo sam to da odradim na brzinu. Nisam stavio granicnik na frezu da osiguram komad da ga glodala ne trgnu. Verujte mi prvi put to nisam uradio i odmah sam platio ceh. Glodalo je vratilo plocicu iprste sa njom. Sreca u nesreci je sto nije dohvatilo i kosti. Povrsinski je prokopalo meso i nokat tako da nije toliko opasno, ali ce trebati vremena da zaraste. E sad zurba da se ustedi 5min. da se postavi granicnik sad ce me kostati jednog duzeg vremena odsustva u radionici. Ponavljam jos jednom ne zurite obije se o glavu. Greska uverziranih stolara je samouverenost i po sistemu ne moze to meni da se desi. E to je glavna greska djavo cuti i strpljivo ceka nasu nestrpljivost. Ponavljam polako majstori greske su katastrofalne!
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
User avatar
dragisa dragisa
Majstor
Posts: 352
Joined: 07 Dec 2008 14:28
Location: Beograd-Mirijevo

Post by dragisa dragisa »

Желим Ти да што пре оздравиш, а нама да буде још једна опомена да са МАЂјНАМА НЕМА ЂАЛЕ!
Tri puta meri, jednom seci... i tako jedno pet šest puta
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Hvala prijatelju i nemoj nikad da zuris posle to traje veoma dugo.
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
Post Reply