:rolleyes:

Neobičan forum, ali po meni veoma bitan
Post Reply
User avatar
dj.x
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 07 Nov 2009 20:12
Location: banja luka

:rolleyes:

Post by dj.x »

kako podnosite kad vam neko udje u radionu neko ko bas nezna o cemu se tu radi i kada i jos uzme da popuje???
Mene je jedan danas izmasiro nazovi majstor za kerok il kao sto on kaze keroks,kog je on obradjivo prije 15 god,ma to je za nepovjerovat koje nebuloze covek iznosi,mada volim kad neko dodje da malo razmjenimo misljenja al ovaj danas je bio previse

Dodao metabo:
Tema je za zdravlje :)
Last edited by metabo on 15 Oct 2010 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

:)
Obicno oni imaju posle toga problem da podnesu mene :)

Mada najbolje obozavam one sto me nesto pitaju, pa onda pocnu da oni meni objasnjavaju kako to treba da se radi.
User avatar
emcanke
Majstor
Posts: 349
Joined: 04 Sep 2008 13:07
Contact:

Post by emcanke »

Ja takvima sve odobravam sa "ja" "jes" na jedno uho udje na drugo izadje.
User avatar
dj.x
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 07 Nov 2009 20:12
Location: banja luka

Post by dj.x »

ma i ja sve odobravam ono upravu si,al brate kad se to uduzi a ti treba da radis, kazem da treba da radim i upalio masinu kad poce za rukav da vuce kao da ga cujem sta objasnjava
Last edited by dj.x on 16 Oct 2010 07:51, edited 1 time in total.
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Dobar nacin da otkacis takvog lika je da odvojis malo vremena i da pocnes ti njega da davis. Najbolje nekom temom koja njega uopste ne zanimam a ti znas dosta o tome. Kad primetis da ce da ide jer mu je dosadno, ti ga zadrzavaj i vracaj sa vrata nekoliko puta. Tada odlazi zasigurno i vise se ne vraca. Ja sam ovu metodu primenio nekoliko puta i uvek mi je radila. Cak i kod onih koji su mi dolazili bar jedanput nedeljno i svaki put me davili po pola sata-sat.
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
Post Reply