vasi prstici

Neobičan forum, ali po meni veoma bitan
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Kod nas u CG su sad osiguravajuca drustva krenula u medjusobnu bitku pa nude razne povoljnosti tako da recimo sam biras visinu naknade za osiguranje a samim tim se i premije mijenjaju!!! Recimo, ja sad pregovaram da osiguram mojih 12 radnika od povrede sa po 2evra mjesecno sto na godisnjem nivou bude 260evra. Premije koje se dobijaju ovim osiguranjem uopste nisu male pokrivaju kompletno lijecenje i placaju "dnevnice" za vrijeme provedeno na lijecenju sto je mnogo korisno kako i radniku tako i meni kao poslodavcu!!!
User avatar
dj.x
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 07 Nov 2009 20:12
Location: banja luka

Post by dj.x »

Svi mi kazemo aj nece mene ja se cuvam nisam kao onaj il ovaj,al jbg treba se osigurat svi mi u podsvjesti znamo da ce nekad doc do toga.Osiguranje nece vratiti izgubljen prst il nesta vise al bi trebalo finansiski da olaksa to ljecene i dabogda svi uplacivali dokle god budete radili a nikad da vam ne zatreba za tako nesto
User avatar
niko
Majstor početnik
Posts: 104
Joined: 12 Jul 2009 13:02
Location: Banja Luka

Post by niko »

zamolo bih dedinca da nam malo vise pojasni kako rade osiguravajuce kuce i dali ta njihova prica pije vode. netrazim da nam u detalje objasnjavas, nego samo da dobijemo iformaciju i pravu sliku dali je to prevara ili stvarnost. hvala unaprijed druze
Post Reply