ČESTITKA

Razne teme o raznim stvarima
Post Reply
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

ČESTITKA

Post by yetta »

Drugovi stolari, stolari-amateri, stolari-lekari, stolari-piloti, stolari-oficiri, stolari-podoficiri, stolari-lekari, stolari-profesori, stolari-pekari, stolari-seljaci, stolari-studenti,stolari-učenici, stolari-penzioneri, inžinjeri, tehničari, građevinci i svim gradjanima ex-SFRJ
SRETAN VAM 29 NOVEMBAR od srca vam želi Titov pionir iz 50 i neke.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

pionir iz 75
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

..da, bila su to lepa vremena svinjokolja, poseta familiji i slavlja. Od svega toga, ostalo je ovo prvo, a drugo i teće kako ko upražnjava. Meni je tih vremena žao i osećam se prozvanim da i ja uzvratim na čestitke.
User avatar
Pedjamil
Majstor početnik
Posts: 125
Joined: 16 Sep 2008 18:50
Location: Beograd

Post by Pedjamil »

Smrt fasizmu - sloboda narodu !!!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Praznik koji je padao u najzgodnije vreme.
Nije mi bas jasno sto su ga ukinuli (i dalje smo svi u republikama ako se nesto ozbiljno nije promenilo a da ja nisam obavesten, a to je prvi put da je bilo koja od bivsih clanica SFRJ postala republika).
E moj Dule, ja sam Pionir od 69, a tu negde 75 sam vec postao (i ostao) omladinac :)
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Pozdravod jednog pionira koji je to postao negdje 81,a šta se tiče svinjokolje evo baš sada došo kući.Å ta se tiče onih starih vremena ja sam 75 godište i nesjećam se previše toga ali ono šta mi je ostalo u sjećanju bilo je ljepo.
Čovijek sniva a Bog realizira!
Post Reply