prepravka

Razne teme o raznim stvarima
Post Reply
User avatar
dragan0402
Šegrt
Posts: 29
Joined: 16 Jun 2008 08:40

prepravka

Post by dragan0402 »

zamolio bih kolege stolare da mi kazu odprilike koliko se naplacuje prepravka starog namestaja. prihvatio sam neki poso tako da od starog garderobera napravim kuhinju. sam secem ivericu i ukrajam. frontovi su od drveta, koje smirglam do besvesti :D, znaci od babe pravim devojku nekih 20-22 god. unapred hvala :(
pozdrav iz nisha
User avatar
dragan0402
Šegrt
Posts: 29
Joined: 16 Jun 2008 08:40

Post by dragan0402 »

jos uvek nikakav odgovor
pozdrav iz nisha
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Pa ja ne bih znao kako da ti pomognem. Možda da naplaćuješ po satu?
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Od cene koju bi uzeo za novu kuhinju od tog materijala oduzmi cenu materijala koji imaš i
dodaj cenu čovek-sati za sve destruktivne poslove (struganje stare boje, demontaža starih
elemenata...)
User avatar
Vukasin_1
Precizni šegrt
Posts: 68
Joined: 06 Feb 2008 20:15
Location: Nova Pazova

Post by Vukasin_1 »

metabo wrote:Od cene koju bi uzeo za novu kuhinju od tog materijala oduzmi cenu materijala koji imaš i
dodaj cenu čovek-sati za sve destruktivne poslove (struganje stare boje, demontaža starih
elemenata...)
hehhe pa to je ko da pravi novu kuhinju.Nikad se ne isplati da prepravljas jer neznas koju cenu da mu das, ja nikad nebi prepravljao stari ormar da neznam da cu od gazde kome radim dobiti da radim neki novi komad namestaja, jedino ako ne prepravljam neki komad namestaja koji je iz 1924.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Vukasin_1 wrote:
metabo wrote:Od cene koju bi uzeo za novu kuhinju od tog materijala oduzmi cenu materijala koji imaš i
dodaj cenu čovek-sati za sve destruktivne poslove (struganje stare boje, demontaža starih
elemenata...)
hehhe pa to je ko da pravi novu kuhinju.Nikad se ne isplati da prepravljas jer neznas koju cenu da mu das, ja nikad nebi prepravljao stari ormar da neznam da cu od gazde kome radim dobiti da radim neki novi komad namestaja, jedino ako ne prepravljam neki komad namestaja koji je iz 1924.
A šta je tu neobično? Iverica zato i jeste sr..je jer u 2. iteraciji nije ni za potpalu, a kad od babe praviš devojku to košta.
User avatar
dragan0402
Šegrt
Posts: 29
Joined: 16 Jun 2008 08:40

Post by dragan0402 »

upravu si metabo to sto se tice babe i devojke :lol: , samo devojka ce da bude extra, poslacu slike kad zavrsim.
pozdrav iz nisha
Post Reply