Duvan čvarci

Razne teme o raznim stvarima
User avatar
cvrle
Samostalni majstor
Posts: 199
Joined: 12 Feb 2013 19:39
Location: Leskovac

Post by cvrle »

Gospodoooo ne valja vam rabota odoste u politiku...ovo nije ni tema ni forum za politiku imate po netu dovoljno toga pa se tamo prepucavajte.
Elem ja kao rodjeni sremac koji zadnju deceniju zivi i radi na jugu srbije iako sam prve cvarke u rodnom sremu pravio sa svojih 10-tak godina itd znam sta su cvarci a zadnjih deset pravim sprzu u leskovcu i znam sta radim a duvan cvarci su bosanski naziv za sprzu nazivaju se tako i u sremu (jer dobar deo bosanaca zivi tamo). Dakle manite naziva i slozite se da je to jakoooo dobar proizvod ako nije kupljen u mesnici (cast izuzecima) i molim vas ponasajte se kao kolege.
Samo da dodam da nisu trice od cvaraka ide cisto meso jer ako pravite sprzu nema kobasice....da ne razvlacimo previse predlazem adminima da zakljucaju temu jer ode sve u PM od trivijalne stvari.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Predlog usvojen :)
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Prave duvan cvarke je umetnost napraviti za to je potrebno 5-7 h kuvanja i paznje.To je vrhunski proizvod naseg podneblja.Stari pasulj nabavljen,prvi put kada podjem ka Rjeci ima da omastis brkove...
stari
Moderator
Moderator
Posts: 468
Joined: 08 Aug 2009 13:53
Location: Kastav

Post by stari »

Bit će fešta od pasulja. Još kad "prase umoči nogu".
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5371
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ili ako se " krmaca okupa" :smejanje:

ups pa tema je zakljucana :rodna:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
Locked