Ko kaže da ne može da stane :)

Razne teme o raznim stvarima
User avatar
parketar
Majstor
Posts: 272
Joined: 09 May 2009 21:37
Location: Pancevo
Contact:

Post by parketar »

Meni se cini da je ovo na krovu mercedesa stiropor.Da je stavio ovu kolicinu univera,napravio bi kabriolet iz momenta.:)
User avatar
slavijov
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 222
Joined: 23 Jan 2010 20:00
Location: Krusevac
Contact:

Post by slavijov »

Svaka cast,deset tabli i dalje ne mogu da verujem.Koji je dekor Eggera i koja je cena kod vas inace po kvadratu,i kant 0.5 i 2 mm?
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Post by -NIKOLA- »

slavijov wrote:Svaka cast,deset tabli i dalje ne mogu da verujem.Koji je dekor Eggera i koja je cena kod vas inace po kvadratu,i kant 0.5 i 2 mm?
Dekor, hrast šampanj, ova je neka akcijska, 4600 rsd tabla, kant abs 0,4 je svugde 55-60 dinara, a 2 mm 110 bez freze sa frezom 155. U NS samo jedna firma prodaje na metar kvadratni i to samo egger, dosta su skupi, a ni taj kvadrat se ne prodaje tako, već ga prodaju na dužinsku stranu table...
User avatar
slavijov
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 222
Joined: 23 Jan 2010 20:00
Location: Krusevac
Contact:

Post by slavijov »

4 600 rsd sa rezanjem?
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Post by -NIKOLA- »

slavijov wrote:4 600 rsd sa rezanjem?
Ma da, rezanje se u suštini ne naplaćuje, osim ako se isključivo reže uslužno
User avatar
slavijov
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 222
Joined: 23 Jan 2010 20:00
Location: Krusevac
Contact:

Post by slavijov »

Onda je ta akcijska cena ok. sobzirom da je eger u pitanju.A kako se poslovi kod vas pogadjaju,procenat od materijala ili na osnovu sati rada?
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Post by -NIKOLA- »

slavijov wrote:Onda je ta akcijska cena ok. sobzirom da je eger u pitanju.A kako se poslovi kod vas pogadjaju,procenat od materijala ili na osnovu sati rada?
Pa ja radim na procenat od materijala, za ostale ne mogu da tvrdim, mada mislim da svi rade tako...
Post Reply