Ko kaže da ne može da stane :)

Razne teme o raznim stvarima
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Ko kaže da ne može da stane :)

Post by -NIKOLA- »

Ravno 10 tabli egera, i 3,5 hdf-a i još prazno suvozačevo za car-seat :smejanje::smejanje::smejanje:, fordaljka je to :stolt::buga: !!!! Moglo je i još unutra da stane, a i na krov, ali toliki je bio poso :)

Image Image Image
User avatar
BG ACA
Majstor
Posts: 266
Joined: 22 Nov 2013 07:53
Location: BGD

Post by BG ACA »

Gde je volan?
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Post by -NIKOLA- »

BG ACA wrote:Gde je volan?
pa sa leve strane druže :smejanje:, gde mu je i mesto
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3690
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

:buga:
:hurra::hurra::hurra:
User avatar
jomiwork
Precizni šegrt
Posts: 99
Joined: 10 Feb 2012 01:24
Location: kikinda
Contact:

Post by jomiwork »

User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

I to osrednji ford :)
Da vidis sta tek moze da stane u Mondea.
A tek u ovoga... opasno mi svideo kad sam ga video proletos na sajmu. Cak nije ni bezobrazno skup (oko 25000 nov u vise nego dobroj opremi)

http://ford.rs/Komercijalna_Vozila/Rang ... Efikasnost
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

NIKOLAJ 4x60
:)
Svaka čast majstore,slatko me podseti mojih početničkih muka sa ladom karavan :hurra:
User avatar
BG ACA
Majstor
Posts: 266
Joined: 22 Nov 2013 07:53
Location: BGD

Post by BG ACA »

Pa brate FORD je to.
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

Dobro si ga nakrcao :)
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
Pezzo
Ultra majstor
Posts: 2403
Joined: 06 Sep 2012 20:22
Location: Beograd
Contact:

Post by Pezzo »

Za to je najbolje imati neku prikolicu, a kad guras daske u putnicki automobil, brzo ces ga urnisati koliko god da pazis. Meni je problem sto nemam gde da je drzim, a da imam gde sigurno bih je kupio.
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Post by -NIKOLA- »

Pezzo wrote:Za to je najbolje imati neku prikolicu, a kad guras daske u putnicki automobil, brzo ces ga urnisati koliko god da pazis. Meni je problem sto nemam gde da je drzim, a da imam gde sigurno bih je kupio.
To si u pravu, ali napravio sam uložak od kartona i opkrojio po meri kada mu oborim sedišta, baš iz tog razloga, mada, uvek negde zakačiš, ogrebeš itd... Ej, ja sam njega kupio, nije on mene :smejanje:, ali evo već peta godina i dobro je očuvan, šta je sve preneo i šta je sve u njemu bilo :happy::part:
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Post by BILJEŽNIK »

Pezzo wrote:Za to je najbolje imati neku prikolicu, a kad guras daske u putnicki automobil, brzo ces ga urnisati koliko god da pazis. Meni je problem sto nemam gde da je drzim, a da imam gde sigurno bih je kupio.
Ma, i to je malo, stane jedva pola kubika...prave robe :)

Image
User avatar
Pezzo
Ultra majstor
Posts: 2403
Joined: 06 Sep 2012 20:22
Location: Beograd
Contact:

Post by Pezzo »

Pa to u svakom slucaju ne može zameniti teretno vozilo jer su ograničene sposobnosti vozila za vuču prikolice, ali za kabaste stvari do oko 1000 kila može. A tu su negde po nosivosti i furgoni B kategorije.
User avatar
tomislavm
Majstor
Posts: 337
Joined: 22 Sep 2008 09:58
Location: Sv.I.Zelina, Zagreb
Contact:

Post by tomislavm »

Pitanje koliko vremena treba da se ta količina iverice stavi u auto i pritom se barem malo pazi.
I koliko vrijedi ti tvoja kičma jer poožaj tijela za podizanje stotina daski sa palete i stavljanje u auto baš i nije optimalan.
Za mene je sve osim kombija, palete omotana strech folijom i viljuškar opasno igranje.
Kod nas je dostava te količine materijala bespatna ili max 15 EUR, uvijek bi radje uzeo tako nego dva puta pretovarivao., a još nema šanse da se nešto ne ošteti pa onda krpaj i popravljaj.
A nedaj bože da ti nešto ili netko istrči ili izleti na cestu pa da moraš zakočiti ili te neka budala pogodi od iza jer se zagledao u nešto sa strane, iduća ti je stanica groblje kad te prva daske dobro pogodi u glavu.
User avatar
miki_bgd
Majstor početnik
Posts: 133
Joined: 25 Apr 2014 01:59
Location: Vracar, Beograd

Post by miki_bgd »

U Beogradu "stolari" tj. monteri univera bi najradite na skuteru nosili elemente za kuhinju, ako bi mogli, dok bi im Einhell ubodna bila ispod sedista, zajedno sa Womax srafilicom. Ali zato su nam kuhinje bas "jeftine"... ispod par hiljada eura nema nikakve kuhinje, sem ako ne zivis u garsonjeri sa cajnom kuhinjom.
Post Reply