RAZBIBRIGA (chat-offtopic za slobodno vreme)

Razne teme o raznim stvarima
Locked
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Na samitu policajaca odvijala se rasprava o ispitivanju na alko-test.Svai se žale na prevelike troškove za balone.Na sve to se ustane jedan policajac i kaže da bi bilo dobro da im se daju puhati kondomi.Na sve to odgovara glavni načelnik da to ima smisla,a svi ostali se u nevjerici pogledaše i pitaju ga pa kako to mislite.Pa lepo gospodo onaj ko je pijan taj će da puše u kurton a onaj ko je trezan taj ća vas bljedo pogledati i neće htjeti puhati.I naredi načelnik svom pomoćniku da ode da kupi 1000 komada.Dođe njegov pomoćnik u apoteku i pita 1000 kondoma,a tip iza njega kaže"evo do sada su nas tukli a sad će da nas j**u"a jedna stara gospođa se pridruži komentiranju pa pita policajca"sine jel treba da dođemo u policijsku stanicu ili idete po kućama".:lol::lol::lol:
Last edited by Strkic on 09 Nov 2008 21:26, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

Evo malo o mojim dragim komšijama preko Save:

Intervju za posao u Zemunu.
Å ef: - Koliko imate od škole?
Zemunac: -Pa, jedno 200 - 300 metara, brate...

Kako se Zemunac javlja na telefon?
-Znači halo!!!

Kako Zemunac piše sastav na temu "Zima"
Zima, to je godišnje doba kad čak i moj tata drži ruke u SVOJIM džepovima.

Prosio Zemunac sponzorusu, i njen otac kaže:
- Ako imaš kuću, auto i lovu daću ti njenu ruku.
Zemunac: -Brate! Sa čim treba da ufuram, pa da dobijem celu ribu?

Sudija pita optuženog Zemunca: - Ako ste već ukrali zlatan nakit, zašto ste ostavili pet hiljada evra koje su bile u drugoj fioci?
- Ajde nemojte sad i vi... Dosta mi je što me ceo Zemun zajebava!
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14960
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

MunZe - konza :)

Crko Zemuncu auto
Stane ispred auta i: Brate, mislim, ispostuj me!

Uči tata Zemunac svog klinca matematiku:
- Pazi sine, imaš 5 jabuka, ja ti uzmem 3.
Koliko ti ostaje?
- Å 'a ti bre meni uzmeš 3 jabuke...?!

Prepričava Zemunac ortaku "epizodu" sa jednom Amerikankom:
- Brate, radim ti ja cupi...
- I?
- Kad ona počne da viče: "Dipr, dipr, dipr..."
- I?
- I nikako da stane "Dipr, dipr, dipr..."
- I?
- I meni dopizdi baki...
- I?
- I kad sam dnopr sine, zveknula je u nesvest...

Uci zemunac papagaja da prica "Å A JE" i tako ga mesecima tukao
maltretirao "RECI Å A JE" papagaj ništa... I konacno papagaj progovori
"Å A JE" A zemunac ce " Å A Å A JE BRE !!! "

Zašto ne pada sneg u Zemunu?
- Zato što će da ga ugaze!

Voze se Zemunac i Surčinac kolima. Ko vozi?
- Pa pandur! :)

Kako Zemunac peva "Lane moje"?
- "Lane moje... ooovo, ooono..."
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Imao tip papigu na balkonu u krletci i ispod balkona prolazio policajac,a papiga mu viče puši kitu pederu.Drugi dan opet ista stvar prolazi policajac a papiga opet puši kitu pederu.To dojadilo policajcu i ode on do vlasnika papige i zapreti mu da ako još jednom papiga bude provocirala policajca da će policajac tužiti gazdu papige.Gazda papige se zapreti papigi da to više neradi.Sutradan prolazi policajac a papiga ga zazove a on sav ushićen šta papiga nesmije ništa reći okrene se i pita papigu "šta je" a ona mu odgovori "znaš ti dobro šta je".:lol:
Last edited by Strkic on 14 Nov 2008 01:49, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Sastali se dva bijelca i jedan crnac,i bjelci počeše da zaj**avaju crnca pa ga pitaju "jel ti znaš zašto si svugdje crn osim po tabanima" a on kaže da nezna,oni mu odgovore "pa kad te je bog farbao stajao si na nogama" pa će drugi bjelac da nastavi na isti način i pita crnca "jel ti znaš zašto si ti svugdje crn osim po dlanovima a on će opet "neznam" ovaj mu odgovori "kad te je bog farbao bio si naslonjen rukama na zid". A crnac će na sve to "a jel vi znate zašto ste vi bjeli a samo ste po šupku crni" a oni će "neznamo" crnac im odgovara "to vam je ostalo kad sam vas jebo onako friško ofarban".
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Mladen
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 234
Joined: 07 Nov 2007 23:07

Post by Mladen »

Мислим да и ово спада у разбибригу!
http://www.topradio.rs/igre/91.html
Колико је столарима мирна рука?
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Optužili Muju za ubojstvo punice.Nakon nekog vremena pokrenula se sudska rasprava i sudac upita Muju dli se osjeća krivim za djelo koje je počinio i za koje ga optužuju,a on mirne duše kaže da ne.Sudac sav u čudu nevjeruje svojim ušima pa ga ponovo pita,Mujo dali se osjećate krivim,a Mujo opet "ne gospodine suče".Upita ga sudac "pa dobro objasnite mi kako to zar vi niste bacili svoju punicu kroz prozor i to sa četvrtog kata vaše zgrade" a Mujo odgovara " jesam gospodine sudija" a sudac "i kako se onda neosjećate krivim" a Mujo na sve to " pa gospon sudija rekli su mi da VJEÅ TICA može da leti a ja htio provjeriti".
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
vladapvlvc
Samostalni majstor
Posts: 170
Joined: 26 Feb 2008 22:50
Location: OBRENOVAC BRE

Post by vladapvlvc »

Å TRKIĆ wrote:Na samitu policajaca odvijala se rasprava o ispitivanju na alko-test.Svai se žale na prevelike troškove za balone.Na sve to se ustane jedan policajac i kaže da bi bilo dobro da im se daju puhati kondomi.Na sve to odgovara glavni načelnik da to ima smisla,a svi ostali se u nevjerici pogledaše i pitaju ga pa kako to mislite.Pa lepo gospodo onaj ko je pijan taj će da puše u kurton a onaj ko je trezan taj ća vas bljedo pogledati i neće htjeti puhati.I naredi načelnik svom pomoćniku da ode da kupi 1000 komada.Dođe njegov pomoćnik u apoteku i pita 1000 kondoma,a tip iza njega kaže"evo do sada su nas tukli a sad će da nas j**u"a jedna stara gospođa se pridruži komentiranju pa pita policajca"sine jel treba da dođemo u policijsku stanicu ili idete po kućama".:lol::lol::lol:
Ovo je Bora Čorba ispričao na njegovom koncertu u Beogradu pre jedno 20-tak godina.
VELIKE tajne MALIH majstora
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Možda i je ali ja sam ga čuo od kolege sa posla i mene je nasmijao do suza pa sam ga htio i sa vama podijeliti.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

vladapvlvc wrote:...Ovo je Bora Čorba ispričao na njegovom koncertu u Beogradu pre jedno 20-tak godina.
Vlado izvini što te ispravljam. Ovo jeste pre dvadesetak godina ispričao "Bora Čorba" ali nije isti vic, ovo je vic novijeg datuma !?

Bora je tada rekao (citiram): " Na samitu milicajaca.... " i " ... da dođemo u milicijsku stanicu..." !!

Eto vidiš da je ovo vic novijeg datuma :). Gde si mogao tada da kažeš "policajac" nekome ko je tada bio milicajac, stvano bi ti došao u stan (ne kuću). Znaš ono tada aktuelno " Imaš kuću - vrati stan ". :(

Ili zamisli samo ovo da je Bora Čorba tada mesto " milicajaca " rekao žandarma ??
Odmah bi mu došli u stan i podsetili bi ga " kako smo otpor 7. Jula. 1941 godine prema nemcima započeli ubistvom Srpskog žandarma ???
Zar ne ?
Ili samo još jedan mali komentar. Možda naš kolega ima npr. manje od dvadeset godina ili čak i nešto više ali mu nisu dozvoljavali da sluša Borine viceve dok je bio adolescent što je razumljivo u jednoj čestitoj porodici. Kad je poodrastao počeo je sa slušanjem i eto.
Å ta misliš koliko sam ja tek od ovih viceva sa preko 60-tak godina čuo a tek koliko sam ih još i zaboravio ?
I sve više sam u ubeđenju da nije tačna ona parola " pesma nas je održala", pre će biti " vicevi su nas održali " inače bismo bez njih još i ranije pukli.
Last edited by yetta on 18 Nov 2008 17:04, edited 1 time in total.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Hvala barba.Kad si rekao ono o godinama u ono najgore vrijeme za sve nas ja sam imao 16 i pol godina i taman da sam i negdje našao nešto od Čorbe ili od nekog sličnog svi bi me gledali popreko mada sam se ja ovjek isticao od drugih i nikako se uklopiti u onaj njihov primitivni način života i razmišljanja,recimo naprimjer da sam ja onda počeo da slušam Hendriksa, Stonse i tako tome slično a tek kad sam prvi puta čuo (neznam točno kako se piše)Jenis Joklin i onu njenu kupi mi mercedes to je bila prekretnica u mom životu u svakom pogledu ali opet nisu me razumjeli.Danas kad ljudima kažem da se družim putem interneta sa susjedima Srbima puno se njih zgraža i govore "A ONI SRBI" .I sad opet se ja ne uklapam.Isto tako vidim da pojedinim kolegama na forumu nepaše moje prisustvo,ali neka ja sam ovdje na prvom mjestu da nešto naučim i da pomognem koliko mogu.Stoga barba tebi svaka čast i puno hvala i mnogim drugim koji su me prihvatili kao prijatelja a oni kojima smetam nek se grizu jer ja od stolarije neću odustati i od ovog sajta i neću otići sa ovog foruma.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Pedjamil
Majstor početnik
Posts: 125
Joined: 16 Sep 2008 18:50
Location: Beograd

Post by Pedjamil »

@STRKIC
Po pravilniku foruma je ZABRANJENO svako vredjanje i provokacija , pa i na nacionalnoj osnovi , pa ako imas kakvih primedbi , uputi ih administratoru sajta i pocinilac ce da leti sa istog...Ja sam clan Hrvatskog foruma i (elektrovozila) i nikakvih problema nisam imao (mislim , ovo je virtualna stvarnost , pa ih , realno , i ne mogu imati), pa cak ni aluzija . Doduse znam da je vecina u Hrvatskoj javnosti malo (da se tako izrazim) srbofobicna (kum mi je poluhrvat , kao i najbolji prijatelj i redovno idu u Hrvatsku) , ali sa normalnim ljudima se normalno i razgovara (bez obzira na njihovo intimno misljenje), a sa nenormalnim ne vredi ni razgovarati. Ovo je forum o stolariji , pa se moze pricati o drvetu , koje moze biti bilo koje nacije :) . Vicevi su vicevi i ko se nadje uvredjen , neka ih ne cita , a ako je nesto smesno tim pre .
User avatar
vladapvlvc
Samostalni majstor
Posts: 170
Joined: 26 Feb 2008 22:50
Location: OBRENOVAC BRE

Post by vladapvlvc »

Ljudi vi ste bre odlepili ko je koga vredjao i još ovo da neko pokušava da nekog istera sa sajta,Sa onim mojim komentarom ko je kad ispričao kakav vic nisam imao nameru ikoga da uvredim.Ako se neko i uvredio evo i IZVINJENJA.
VELIKE tajne MALIH majstora
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

Ljudi, kolege, drugari - molim vas ko boga stop !!!

Zaboravite sve, nastala je zbrka a ovo je podforum R A Z B I B R I G A !

Sve se pogrešno shvatilo sa svih strana. Ja sam hteo da samo duhovito objasnim kako se neki vicevi u različitim situacijama različito i intrepetiraju i što je naj interesantnije uvek su i ponovo duhoviti.

I meni su često na raznoraznim sedeljkama inputirali ono poznato: " Jel znaš zašto su ubili (i sad evo ne mogu da se setim koga ?) " a kad odgovorim sa neznam, dobijem brzometan odgovor sledeće sadržine : "Zato što je pričao stare viceve" i ja obesim nos do poda.
Tako sam i sada mislio da će se desiti i počeh da prepravljam vic u skladu sa današnjim vremenom.

Zato vas sve molim da zaboravite ovo flejmovanje dok nas ne " ukori " neko od administratora - sve je bilo glupi nesporazum.

Dajte viceve, samo nam to treba i štoviše dasaka da ih pretvaramo u umetnost stolarskim rukama.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
Mladen
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 234
Joined: 07 Nov 2007 23:07

Post by Mladen »

Данас сам наишао на једну добру анегдоту, па ћу да је поделим са вама (да мало о`ладите од ћорава посла):
"Tomáš Masaryk (1850-1937), čehoslovački državnik, sociolog i filozof, te prvi čehoslovački predsednik pozvao je, u Topolčianke, na razgovor političara dr Jaroslava Stranskog.
Njihov razgovor iznenada je zapeo, pa gost, ne bi li prekinuo neprijatnu ćutnju, progovori:

- Kako se veličanstveno ovi hrastovi dižu prema nebu: kao da su tornjevi gotskih crkava. Uz to su stari već više stotina godina i ko zna šta bi nam rekli kad bi mogli da govore!?

Na taj pesnički poriv Masaryk hladno odgovorio:
- Rekli bi: Mi nismo hrastovi, već kestenovi."

ПС. Како неки форум или сајт може бити српски, хрватски, јапански... То онда значи да је сајберспејс подељен административним границама и да ти треба пасош да би прешао границу?! А то да ли је неко "србофобичан" или "хрватофобичан" на интернету и у стварном животу је релативна ствар. То се ради у целом свету па их и ми копирамо (Немци и Французи, Грци и Турци, Енглези и јрци, Американци и ... остатак света...). Не гледам на то као на нешто битно! То је само прилика за емотивне и физичке слабиће да дођу до изражаја, нарочито на интернету где их нико не види, па неки бубуљичави клинац од 14 година може да позива планету на неки џихад или слично.
Негде сам прочитао: "Свађање на интернету је као учествовање на специјалнојолимпијади. Можеш да победиш, али си и даље ретардиран". Зато се трудим да и не учествујем!:D
Locked