upit o sumi postova

Predlozi i sugestije
Post Reply
User avatar
kriviekser
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 231
Joined: 15 Oct 2008 09:07
Location: Beograd

upit o sumi postova

Post by kriviekser »

pitanje, zasto nisu grupisani topici u jedan sticky, kojima je ista tema. Da se napravi teme:o banseku, o stubnoj busilici, i sl.
Da, uvek ce biti novajlija koji ce postaviti pitanje i otvoriti novi topik... ili ne znaju da koriste search (mada sam search engine nije sjajan), ili im lakse da otvore nov topik jer nisu nasli odgovor koji su trazili. Po meni se takav topik pusti dan ili 2 i ceka da neko kaze nesto pametno i novo... tema se lokuje i prebacuje u sticky topik(koje sam gore dao za primer). Ovako nesto sam svojevremeno radio na cannonball forumu kod nas i dalo je lepe rezultate, kako se sticky puni, modovi brisu bespotrebne komentare. Nekako nit manjeg foruma, niti vise modova, cemu ako neki nisu postovali post vise od godinu dana?
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Ako se bas zainteresujes, procitaj prvo malo o platformi na kojoj je ovaj forum i o njenoj verziji. Posle mozemo da diskutujemo dalje.
P.S. i ja sam imao raznih ideja ali...
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Sa jedne strane, sam softver foruma je prastar.
Sa druge... ko ce da odluci sta je pametno, kad suprotnih stavova maltene u svakoj drugoj temi. Sto je i normalno. Forum po definiciji i svom imenu upravo tome sluzi.
Post Reply