Dobar utisak o forumu

Predlozi i sugestije
Post Reply
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Dobar utisak o forumu

Post by velja »

Evo da se i ja oglasim inspirisan slicnom temom... Prvo ne bih hteo da komentarisem postove novopridoslog kolege. Drugo, sto se ovog foruma tice ja sam jedan od doajena i jedan od razloga zasto sam jos uvek tu je, osim sto mugu da saznam nesto novo, prijatna atmosfera. Ovo sam zakljucio kao posetilac raznih diskusionih grupa skoro 20 godina. Ko je bio na nekom od sajtova, recimo nekih o automobilizmu, mogao je da primeti da smo mi na ovom forumu izuzetno pristojni i blagonakloni prema novim clanovima. Trece, ja licno retko postujem, ali redovno posecujem (bar 1-2 puta na dan) forum. Bilo je nekih gluposti nevidjenih koje nije niko ispljuvao cak su pisani komentari kako da se rad tog kolege unapredi. A radovi su bili takvi da sam u pocetku mislio da je neka "forumska skrivena kamera". Takodje moze da se primeti da retko koja poruka ostane bez reakcije.
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

Svaka čast za temu.
I ja mislim da je ovaj forum odličan. S obzirom na staž foruma, kroz njega su prošli mnogi ljudi, stolari, amateri, ljudi sa različitim interesima, nitko nije bio odbačen, čak štoviše prihvaćen kao punopravan član od samog početka.
Draž ovog foruma su i druženja forumaša. Ja sam osobno upoznao krasne ljude, prošao stotine kilometara radi druženja i ekipe.
U dosta slučajeva koristim "forumsku biblioteku" prilikom nekog problema i mogu reći da 80% problema rješavam na taj način .
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
Ivan 1
Samostalni majstor
Posts: 151
Joined: 13 Mar 2009 12:13
Location: Vinkovci

Post by Ivan 1 »

Dok sam bio apsolutni početnik (i sada sam početnik, ali ne baš apsolutni), nitko mi se nije smijao na moja glupava pitanja.
Ponukan naslovom, odlučio sam da se zahvalim svim članovima na strpljenju i velikoj pomoći kod realizacije mojih projektića.
Kao što Velja kaže, svakodnevno pregledavam forum, ali se rjeđe javljam (dok mi ne zapne).
Moja podrška za daljnji rad i pozdrav iz Slavonije
Post Reply