Lokacija članova

Predlozi i sugestije
Post Reply
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Lokacija članova

Post by yetta »

Nisam siguran, možda, a možda i nebi, ali bi trebalo, da se ipak unose lokacije formuraša !?!
A evo i zašto sa mog aspekta:

Često se povede diskusija oko potražnje nekog alata. To istovremeno zagolica interesovanje nekog na forumu. Ustanovite da je upravo to ta alatka koja vam je već dugo potrebna a jeste, ili niste znali, da se tako nešto i nalazi u prodaji. E sad, neko kaže da se proizvodi tu i tu, ali je izvan granice Srbije što odmah i znači uvoz ili geografsku udaljenost da bi ste to i to tamo kupili.
Onda se neko javi "Ja to imam" !
Džaba što taj kolega ima kada ne znate "lokaciju" (da li je u Srbiji) i ne možete ga kontaktirati na PP ??

Eto, to je sa mog aspekta, možda neko ima drugačije mišljenje zašto bi upisana lokacija bila "greh" !?
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
zoranp
Majstor stolar
Posts: 463
Joined: 07 Nov 2007 10:37

Post by zoranp »

Upisana lokacija nije grijeh, ali svakom članu je data sloboda da bira u kojoj mjeri će otkriti svoje privatne podatke. pa tko hoće neka upiše lokaciju, a tko neće ne mora.
Istina je da je kod situacije, koju si naveo kao primjer, nedostatak lokacije otežavajuča okolnost, ali zato postoji mogučnost da se u okviru posta naznači na kojem području-regiji se traži odredjena pomoć ili usluga ili da se koristi PP.
User avatar
zvecanac
Majstor majstora
Posts: 612
Joined: 01 Oct 2008 20:54
Location: Srbija, Zvečan

Post by zvecanac »

Ideja je dobra i bila bi veoma prakticna kada bi se realizovala, jer ovo je ozbiljan i tematski specijalizovan forum tako da nema potrebe za nekom sminkom i kamuflazom.
Yetta ja sam vec tvoj predlog sproveo u delo potpisujem se Zvecanac jer zivim u Zvecanu jednom prelepom gradicu blizu Kos.Mitrovice na severu Kosmeta.
I ovo ce da prodje.
(kada ti je lepo kao opomena ,kada ti je tesko kao uteha).
Strug i moja masta mogu da naprave svasta...
User avatar
nikolaz
Precizni šegrt
Posts: 67
Joined: 20 Dec 2008 18:28
Location: Kikinda
Contact:

Post by nikolaz »

Naravno da treba,nismo mi neka tajna sekta pa dase krijemo.Zasto da ne,ako je neko u "komsiluku" pa skoknuti i videti to sto te interesuje,mada svako po svom izboru i nahodjenju.
Post Reply