prijedlog ucenja!?

Predlozi i sugestije
Post Reply
User avatar
rushinbrain
Majstor majstora
Posts: 528
Joined: 25 Feb 2008 12:34
Location: zagreb
Contact:

prijedlog ucenja!?

Post by rushinbrain »

meni se cini dobra ideja da se otvori jedan dio thread ili kako se to zove di ce ljudi stavljat svoj projekt u slikama ili videu kako se nesto izradjuje bilo tipicno ili njihovo izmisljeno..mada bi to islo i pod pokazite nam vas rad jel??
greh je stavit saraf u drvo..al nekad su grijesi slatki kao zene :D:D:D
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Znam ja o čemu pričaš. Govoriš o video, ili slikovnim tutorijalima gde se lepo vide svi fazoni, kako se radi, kako se meri, kako se dodaje a kako oduzima. Međutim, o ovome pričasmo jednom, u ko zna kojoj temi, za takvo nešto je potrebno vreme. Pazi, ja kad sam radio činiju sa dve trakice, pa napisao tekst http://www.stolarskaradionica.com/stola ... cija=citaj , jedva bih se setio da stanem, i da uslikam proces, jer me posao vuče. Jednostavno, prestanem da mislim o tome da treba da slikam, već me projekat usisa i ispljune me kada je gotovo. Tako sam propustio da uslikam prvu činiju koja mi se mnogo više sviđala od ove, u stripu.

Ne znam, sa decom je teško bilo šta raditi. Planiram da za jedno 20js godina, kad porastu maloletnici - poradim na nekim tutorijalima... :D

Jedino da navatam nekog zaludog da me slika ceo dan, pa ja posle da obnjašnjavam slike, ne znam kako bih ja drugačije uradio.
User avatar
rushinbrain
Majstor majstora
Posts: 528
Joined: 25 Feb 2008 12:34
Location: zagreb
Contact:

Post by rushinbrain »

Znam o cem pricas tak i ja..al eo poceo sam nes novo radit pa reko bar da faze izrade uslikam..netreba svaku mjeru slikat
greh je stavit saraf u drvo..al nekad su grijesi slatki kao zene :D:D:D
Post Reply