Motorna testera Forester, 3800M

Predlozi i sugestije
User avatar
sloba10
Majstor majstora
Posts: 746
Joined: 10 Mar 2010 22:12
Location: vinski Srem

Post by sloba10 »

MapleMan wrote:
sloba10 wrote:
MapleMan wrote:I uživaj u muzici !! http://www.youtube.com/watch?v=wCJCGTw4XOg
А док уживаш у музиКи гледај: viewtopic.php?id=3244
Druže moj vidim šta si hteo reći i odgledo sam film mada kasnite i sa tim filmom i ohohohoh Ja pratim jednog italijana koji vozi motor Partireper.it po celom svetu do sada je sabio 360 000 kilometara i već 4 godine je na motoru od italije do novog zelanda pa do čilea i argentine trenutno je na andima i probija se kroz džunglu od brazila do ekvadora ide to je Camel Throp road E sada je mene interesovalo kako će proći kroz tu prašumu i dali ima puteva ?? :forvonad: I lepo kada sam otvorio Google Earth imao sam šta da vidim ??:butter: Å ume bato moj više nema !!! ???? :( A na to mi u Srbiji nemožemo da utičemo i to je malo šira priča izvini bez ?, izvini onako prijateljski mislim ali slažem se ,jer zato smo majstori a ne fabrike i industrije !! koje mi se lično gade !!!
Па на Google Earth до пре две године није било НИЈЕДНОГ моста преко Дунава у Новом Саду!
Можда су они то снимили у време ПÐ Е него је неки Астек или Маја почео да сади шуму по Амазонији :oskyldig: :ongel:
Дођох, видех, побледех
branimir
Majstor majstora
Posts: 691
Joined: 13 Dec 2007 09:46

Post by branimir »

Mi neupitasmo coveka za cega mu treba motorka i koliko je voljan da izdvoji novaca,
pa neka se javi.
Javorko je legenda............ nego sredi li festola.
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

branimir wrote:Mi neupitasmo coveka za cega mu treba motorka i koliko je voljan da izdvoji novaca,
pa neka se javi.
Javorko je legenda............ nego sredi li festola.
Da jesam bio je odpušten samo štift neki pre ležaja i dok nisam skapirao da je sve uredu ustvari , muke onda odjednom tebali ili netreba da ga zategnemi i kad sam ga malo dotego nije se čuo više. Jako osetljiv sklop ima ali jak !! Ma 4 ili5 puta sam ga sklapo i svaki put se preznojio !
Dva put zine , a tri put slaže
Post Reply