Godišnje okupljanje stolara

Predlozi i sugestije
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Istambul 26-30 septembar sajam masina i opreme za obradu drveta ujedno sajam namestaja.Imali ko kaku pametnu i povoljnu ideju za odlazak?
Last edited by radmit on 23 Aug 2009 19:32, edited 1 time in total.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Pozdrav svima koliko Vas ima.

Naime nije godišnje okupljanje stolara ali je ugodno čavrljanje i novo poznanstvo dvojice ljudi kojih je spojila ljubav prema stolariji i ovaj sajt oliti ovaj forum Stolarska radionica.Poštovani kolega Stari i moja malenkost smo danas se upoznali i proveli ugodnih par trenutaka u razgovoru o stolariji a i općenito o alatu i svemu onome šta čovijeka veseli u vezi ovog zanata a i ljubitelja alata.Iskreno se nadam da ćemo druženja nastaviti i u budućnosti naravno u skladu sa slobodnim vremenom.Ovim putem pozivam sve one koji su u blizini Rijeke ili u prolazu a članovi su ovog foruma ili samo zaljubljenici u stolariju i njegovo veličanstvo Drvo da se jave pa da druženja postanu učestalija i u većem broju a možda i pohodimo na godišnje druženje kod Vas dragi kolege negdje u Vaše krajeve ma gdje to bilo.

Ljep pozdrav od Å trkca.
Čovijek sniva a Bog realizira!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Popisteli koje pivo?Moramo to okupljanje obaviti samo da vidimo negde de vecini zainteresovanih odgovara.Strkac ti moras poneti jednu bocu nekog lepog domaceg vina.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

radmit wrote:Popisteli koje pivo?Moramo to okupljanje obaviti samo da vidimo negde de vecini zainteresovanih odgovara.Strkac ti moras poneti jednu bocu nekog lepog domaceg vina.
Rade nije uopće problem samo reci koje više voliš bjelo ili crno,Istra je blizu a imam i nekoliko dobrih prijatelja koji imaju svoje vinograde i odlično vino tako da to nije problem.
Čovijek sniva a Bog realizira!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Pa kad se onda pakujes i kreces?Prsuta je moj problem.
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Bjelo ili crno?Ja sam spricerdzija ali moze i lepo crno.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

radmit wrote:Pa kad se onda pakujes i kreces?Prsuta je moj problem.
Pa dajte odredite jedan datum kad i gdje pa da se nađemo i podijelimo malo iskustva naravno i da popijemo po koju i pojedemo štagod.Ja sam za.
Čovijek sniva a Bog realizira!
stari
Moderator
Moderator
Posts: 468
Joined: 08 Aug 2009 13:53
Location: Kastav

Post by stari »

Pozdrav društvo
Ja sam druga polovica susreta sa Å trkićem, i zbilja je ugodno upoznavati se i razmjenjivati ideje i iskustva, jer se uvijek čuje nešto novo.Međutim, imam jednu nedoumicu u vezi pića.Vidim da na forumu ćesto spominjete pivo kao i u onom vicu; kada se nađe društvo stolara i jedan naručuje: Mala daj pet piva za društvo, a pokazuje četiri prsta, jer mu ,naravno, jedan nedostaje (uzrok pila i ili pivo). Jeli pivo statusni simbol stolara, jer ga ja pijem uz čevape, pizzu ili nakon dobro oznojenog posla?
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Sta se desava sa SAJAM NAMESTAJA 2010- BEOGRAD?


Priblizava se.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Nexent wrote:Sta se desava sa SAJAM NAMESTAJA 2010- BEOGRAD?


Priblizava se.
ja dolazim.;)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
GERSIVARIUS
Majstor početnik
Posts: 135
Joined: 23 Sep 2009 15:06
Location: Beograd

Post by GERSIVARIUS »

singer wrote:
Nexent wrote:Sta se desava sa SAJAM NAMESTAJA 2010- BEOGRAD?


Priblizava se.
ja dolazim.;)
Ja nisam skontao jel ima neki precizno utvrđen datum i mesto skupljanja.
"Julije dječače,ja sam odviše star ali poslušaj što ću ti reći-kaniš li pobjediti,nikako ne smješ izgubiti!"
User avatar
spock
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 215
Joined: 10 Jun 2010 09:24
Location: Bačka Topola

Post by spock »

Ja svakako dolazim na sajam nameštaja, a predlažem da svi članovi sajta koji su nabavili kačkete ili prsluke dođu sa istima da se prepoznamo.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Sajam namestaje je od 15(ponedeljak) do 21 (nedelja) novembra.
E sad... dosta nas radi tokom nedelje i ne moze da tek tako izadje, i kaze sefu/gazdi..."odo ja na sajam da se malo druzim", mada... bilo bi lepo :)
Daklem za vecinu, dolaze u obzir subota i nedelja. Jeste, tada ce biti najveca guzva, al ima neke cari i u tome.
Posto je nedelja zadnji dan, i vec se "pakuju koferi", mislim da je subota 20.11. optimalan datum.
A o konkretnom mesti sastanka... dogovoricemo se samo da prvo utanacimo datum.
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Pokrenuli smo zanimljiv deo jer se u tom periodu vecina stolara i ljudi od struke okuplja sto izlozbeno sto informativno.
Bez obzira dodje li do okupljanja ili ne ,dobra je prilika da se poseti sajam i da administratori,moderatori vlasnik ili ko vec po zavrsetku sajma iznesu svoje vidjenje svega na sajmu,a mi spoljni momci cemo im svojim skromnim sugestijama pomoci u tome.
Naime, bez obzira da li ce biti zdruzenog okupljanja ili ne ,bilo bi lepo posetiti ovu manifestaciju i ostvariti bar 1 kontakt za saradnju u buducem periodu. A ako se jos stolari i okupe bice to sigurno jedno lepo iskustvo i poslovno i privatno za sve koji se i licno medjusobno upoznaju.
Jer ovaj forum pokazuje da nema granica u poslu ,saradnji komunikaciji, medjusobnoj razmeni informacija na prostoru nekadasnje SFRJ ,a samim tim i zblizavanju ljudi kojima je drvo profesija ,hobi ili nedosanjan san.
User avatar
tishler
Moderator
Moderator
Posts: 1008
Joined: 31 Jan 2010 21:14
Location: Tuzla

Post by tishler »

Nexent wrote:Pokrenuli smo zanimljiv deo jer se u tom periodu vecina stolara i ljudi od struke okuplja sto izlozbeno sto informativno.
Bez obzira dodje li do okupljanja ili ne ,dobra je prilika da se poseti sajam i da administratori,moderatori vlasnik ili ko vec po zavrsetku sajma iznesu svoje vidjenje svega na sajmu,a mi spoljni momci cemo im svojim skromnim sugestijama pomoci u tome.
Naime, bez obzira da li ce biti zdruzenog okupljanja ili ne ,bilo bi lepo posetiti ovu manifestaciju i ostvariti bar 1 kontakt za saradnju u buducem periodu. A ako se jos stolari i okupe bice to sigurno jedno lepo iskustvo i poslovno i privatno za sve koji se i licno medjusobno upoznaju.
Jer ovaj forum pokazuje da nema granica u poslu ,saradnji komunikaciji, medjusobnoj razmeni informacija na prostoru nekadasnje SFRJ ,a samim tim i zblizavanju ljudi kojima je drvo profesija ,hobi ili nedosanjan san.
Svaka cast na ovim rijecima .... :)
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs

www.stolarskaradionica.com
Post Reply