Godišnje okupljanje stolara

Predlozi i sugestije
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Poštovani kolega Nexent!
Po registraciji se vidi da si od nedavno tu na ovom forumu i družiš se sa ovim sajtom,no to nije niti bitno bitnije je ona volja i želja za pomoći i ljepim trenucima provedenim u ovom društvu.Koliko sam ja ovdje prisutan bez obzira na ono šta su mi dodjelili ja nisam doživio niti jednu uvredu ili neku ružnu riječ da je bila upućena meni na bilo kojoj osnovi.
Jeste moram priznati na četu su se pojavljivali kojekakvi bolesni umovi kojima je bio jedino cilj provocirati ali takvi su odstranjeni.
Sada društvo koje je ostalo ili koje se je formiralo ili okupilo kako god hoćeš su vrhunski ljudi i ja stojim iza tih riječi a u to sam se uvjerio u nekoliko navrata.U subotu su me posjetili Dule i Radmit i pridružio nam se Stari koji je tu u mojoj blizini i mogu ti reći samo to da je druženje proletilo ali doslovno proletilo jer su ljudi izuzetni.
Stoga odi na sajam i upoznat ćeš ljude za koje ti neće biti niti sekunde žao šza si ih upoznao em poslovno em privatno.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Ovo sto je Strki napisao samo potvrdjuje predjasnje moje reci.
Ividi se odmah da je Strkic OK lik,to je bar svima jasno.
A ti i ja smo Strki razmenjivali postove jer sam ja u radionici bio kao NEX,a evo sad sam dopunio ime kroz novu registraciju.
Pozdrav za drustvo bez granica!
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Ja dolazim , al prvi i/ili drugi dan jer mi je slava (Arandjelovdan) 21.11. u nedelju pa se moram vracati za CG!
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

mbole wrote:Sajam namestaje je od 15(ponedeljak) do 21 (nedelja) novembra.
E sad... dosta nas radi tokom nedelje i ne moze da tek tako izadje, i kaze sefu/gazdi..."odo ja na sajam da se malo druzim", mada... bilo bi lepo :)
Daklem za vecinu, dolaze u obzir subota i nedelja. Jeste, tada ce biti najveca guzva, al ima neke cari i u tome.
Posto je nedelja zadnji dan, i vec se "pakuju koferi", mislim da je subota 20.11. optimalan datum.
A o konkretnom mesti sastanka... dogovoricemo se samo da prvo utanacimo datum.
Moja malenkost misli, da je predlog subota najbolji, mada je kod mnogih "novokomponovanih gazda" i to radni dan pa čak, ako je moguće i nedelja !!??
Jedino molim našeg Boleta, ne da molim, nego ga kumim - ne predlaži sastanak kod "Perpera" a evo i zašto:
Kad smo se tamo našli predprošle godine (Boban, Bole i ja) i odsedesmo na onim barskim stolicama uz hladno pivo, došlo mi je kad sam se vratio kući da naložim pravu logorsku vatru od svih svojih dragih drvenih pomoćnih šablona - jer sam se smrzo ko p.... !!!! :o
Sada, posle dve godine, skidam kapu Boletu (Boban-"Metabo" je otišao ranije) jer je stoički izdržao tu golgotu - svaka čast - ništa ga nemože slomiti - bravo !!!
I na kraju, jako mi je žao što nisam više toliko aktivan jer sam ostao bez moje male radionice (izdali su u zakup sušaonicu u mojoj zgradi) a u njoj sam provodio slobodne sate "družeći se sa drvetom". Jedva sam u stanu našao mesta za alat a kamoli da deljem drvo. Sve se nadam da ću naći neko rešenje i sada mogu samo tu i tamo da vam prosledim po neki dobar vic na viewtopic.php?id=302. :lol::lol:
Do aktiviranja, pozdrav svima !
Last edited by yetta on 25 Oct 2010 15:15, edited 1 time in total.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Ima Perpere i u hali 14(mislim) na spratu u zatvorenom sa grijanjem!!!:D:P:D
Last edited by Sasa on 25 Oct 2010 15:38, edited 1 time in total.
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

Sasa wrote:Ima Perpere i u hali 14(mislim) na spratu u zatvorenom sa grijanjem!!!:D:P:D
Bole, ču li Sašu ??
A čuli smo ga i mi !
Sad je samo za ugovaranje datum i vreme. Ne pali više taj "sadizam" kod kolega. :D:P:D
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Bio sam u tom PERPERu pre par godina na rucku. Usi bride!
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

velja wrote:Bio sam u tom PERPERu pre par godina na rucku. Usi bride!
U majkumu, a pivo ?? :(
Znači opet napolju ??
Last edited by yetta on 25 Oct 2010 21:41, edited 1 time in total.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

Imam ideju. Trebalo bi da Boris ponudi "Perperu" besplatno reklamiranje na ovom sasjtu pa da imamo popust ili će mo naručivati: "Majstore, dva sa lukom" ali biti na toplom ?!? :cool:
A pivo - pivo se može sa limenkama staviti u džep jakni :D
Last edited by yetta on 25 Oct 2010 21:48, edited 1 time in total.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

E, tad sam bio par godina mladji (a i neobavesten o vremenu :))
Zato smo se posle nalazili na Stenki.
Ustvari iskreno, te godine su me apsolutno zbunili novim tumbanjima po saljmu, onom ogradom koju su uveli, posto je tu ranije uvek bilo restorana "u kolicinama" i svi su imali neku varijantu satora, montazne sale...
Taj perper jeste lep i dobar, al em je malo skuplji (malo vise), em je obicno u njemu tokom sajma neopisiva guzva.

Ajde neko od ovih sto idu na pocetku, nek smekne gde bi mogli da se nadjemo, da ne pogadjamo ponovo.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Nexent wrote:Ovo sto je Strki napisao samo potvrdjuje predjasnje moje reci.
Ividi se odmah da je Strkic OK lik,to je bar svima jasno.
A ti i ja smo Strki razmenjivali postove jer sam ja u radionici bio kao NEX,a evo sad sam dopunio ime kroz novu registraciju.
Pozdrav za drustvo bez granica!
E pa lipi moj NEX nek si ti meni živ i zdrav i ljep pozdrav tebi i tvojim stolarčićima (ako se nevaram ) i drago mi je da si se ponovo aktivirao.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Da da stolarcici.Pozdrav druze!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

E ajd i ovako. Posto sam ja u Bg, i "manje vise" slobodan, ajde javite mi se vi sto dolazite tokom nedelje kad planirate.
Mozda cu moci da odvojim neki dan, i da se vidim sa vama, a i da prosnjuvaram gde bi bilio zgodno da se skupi drustvo u subotu.
Samo jedan klik na E-mail...
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

evo i mene - ce pokusam da se prilagodim vecini
User avatar
pajjin brat
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 13 Apr 2012 21:00

Post by pajjin brat »

di su slike
Post Reply