Godišnje okupljanje stolara

Predlozi i sugestije
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

PREOBRAZBA wrote:Ja bih vas isto voleo vidjeti, kakvi ste od krvi i mesa!
Evo ovakvi:
viewtopic.php?id=320 :)

Kako bese: Djagi je najnizi, Dule je najvisi, a ja sam najcelaviji :)
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Krajnje vreme je da ovo ponovimo,ovog puta u Bg,posto ste vas dvojica tamo,skoro godisnjica
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Momci kad budete imali neko okupljanje zovte ja sam za druzenje uvek mozda i naucim nesto od vas ali u vezi drveta o pivu sam sve naucio.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Ma kolega Radmit ništa od toga.Dogovaralo se i dogovaralo lani za vrijeme sajma u Beogradu pa su se svi prijetili kako će doći i da su došli bio bi to ne druženje stolara nego skup kao na nekoj predizbornoj kampanji,ali od toga skoro pa ništa.Svaka čast izuzetcima i onima koji su se ipak pokazali kao ljudi koji se drže dogovora pa su se i pojavili a to imamo i slikom ovjekovječeno.Koliko me pamćenje drži to su bili Mbole naš barba Yetta i kolega Metabo,a od ostalih nit ćuva nit duva.Stoga ako se tako nešto i dogodi ponovo i u malo većem broju sudionika bit će pravo čudo.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Nikola
Majstor majstora
Posts: 658
Joined: 13 Sep 2007 11:55
Location: Beograd

Post by Nikola »

Stvarno... svi su se javljali, kao super je to okupljanje, trte-mrte, i ništa... Moram da priznam da sam i sam u toj grupi! :D Ali, stvarno opravdano...ako opravdanje tu išta znači! :)
Trt, mrt, zivot ili smrt!
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

;)
Samo vreme sajma je po meni jako diskutabilno,tada smo svi puni posla i obaveza,sada ce neko reci da je lako organizovati dan i doci,meni nije,jos uvek radnja ne funkcionise bez mene(kamo lepe srece da je tako),a u to vreme sam uvek u problemu sa rokovima.
Mozda je sada pravo vreme ili za koji dan kada malo ogreje,sudeci po meni i mojim kolegama u Trsteniku i nije neka poslovna atmosfera.
User avatar
NEX
Majstor
Posts: 375
Joined: 02 Feb 2009 21:34

Post by NEX »

Ali sajam je mesto gde vecina nas dodje da nesto interesantno vidi.To je prilika i za skup.Jer ujedno odes na sajam vidis sta te zanima i onda odvojis par sati u razgovoru i upoznavanju sa ljudima slicnih interesovanja.Takoreci spojis lepo i korisno.
Ja bih se drzao te price u vezi Sajma namestaja.Mada sve opcije su u igri.
Sto bi rekli politicari stavicemo na glasanje i najbrojniji predlog usvojiti,ha ha.
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Spremte se vi lepo pa da trknemo do Skoplja na sajam a onda do na Ohrid na dan dva ja i moj kolega to zadnje dve godine praktikujemo.Posla uvek ima ali sad ga je najmanje a pare ca se za to naci .Malo put a ostalo je jeftinije nego ovde .Ja kratko pisem kad prodjem kraj kompa ja se ocesem i na ovaj forum.A ako ne na Zlatiboru ste uvek dobro dosli ali na livadici i kraj nekog izvora mogu i slike da zakacim .Pokusavak nesto po upustvima da okacim ali neide moram to nekom od vas proslediti.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Kad je taj sajam u Skoplju?
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

24-29.3.2009 MEBEL Mnogo manji sajam od BG al za mene interesantan ima dosta tapetara a brate odes u inostranstvo bez vize a znas kaka je mavrovska pastrmka pa u podru u Kavadarce zaboraviliste kakva smo vina pili ovi koji imaju preko 35.A ostali kad cuju da ima neki sajam u okruzenju signalizirajte.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

A sajam namestaja u Kragujevcu?
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

11-14.3 Pa moglo bi se i tu svratiti
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Alo kolege ide li neko u Kragujevac i pitanje za Kragujevcane gde je lokacija Sajma?
Last edited by Dule on 10 Mar 2009 20:45, edited 1 time in total.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Kad ulazis u Kragujevac iz pravca Batocine, na prvom semaforu skrenes desno i tu je.
http://www.sumadijasajam.rs/contact/

Ja ne verujem da cu moci mada bi rado svratio do kuma.
A i 14. je zadnji dan, a ja pre toga sigurno ne mogu posto radim (izem ih u organizaciju kad im je subota zadnji dan sajma).
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Trebalo bi u petak naj verovatnije .
Post Reply