Godišnje okupljanje stolara

Predlozi i sugestije
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Mbole neznam dali si primio moj odgovor na tvoj email i tamo sam ti sve rekao šta je na stvari,ali i ovim putem ću se ispričati svim članovima foruma koji su sudjelovali na poticanju okupljanja stolara.Moja malenkost je jako zainteresirana za ovo okupljanje i jest da mi je daleko ali bih sve to zanemario da dođem i upoznam sve vas meni osobno jako drage ljude sa kojim se družim sve ovo vrijeme na forumu,ali stvar je takva da mi je supruga u drugom stanju i da su se pojavile neke malene komplikacije sada pred kraj i stoga ju nebih htio ostaviti samu za nedaj Bože da se šta dogodi.Zato svima vama koji budete prisutni okupljanju iskreno želim dobru zabavu i ugodno druženje ljepo se provedite i zabavite a ako štagod popijete (alkoholno)nemojte isprobavati nikakve alate pogotovo ne cirkulare(jer kako narod kaže vraga netreba zvati on sam dođe).Moja želja je da okupljanje uđe u neku tradiciju pa se možda vidimo iduće godine,e i nabacite pokoju sliku sa imenima da vas upoznam barem ovim putem.Ljeo pozdrav i ljepu zabavu svima.:):):)
Last edited by Strkic on 12 Nov 2008 12:03, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Nisam dobio mail.
U svakom slucaju ovo je jako opravdan razlog za nedolazak.
Cugnucemo neku i za tebe, i da sve prodje kako treba sa podmlatkom.
Pa se vidimo dogodine, mozda i pre sajma, ko zna, kad dodje prolece, pa lepo vreme, pa neki rostilj...
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

U svakom slučaju roštilj odgovara u svako doba a i stvarno bi bilo ljepo da se nađemo kad dođu ljepi i topli dani.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ah, sad sam ukapirao (ubih se trazeci mail).
Ti si odgovorio na ono cirkularno pismo.
Elem, nisam ga poslao ja vec Bojan (pa si njemu i odgovorio).
User avatar
Nicola
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 30 Sep 2008 15:30

Post by Nicola »

Ako budem pronasao Bg sajmiste sigurno cu navratiti
User avatar
boggy
Majstor majstora
Posts: 696
Joined: 03 Jan 2008 18:41
Location: Beograda
Contact:

Post by boggy »

Nicola wrote:Ako budem pronasao Bg sajmiste sigurno cu navratiti
http://www.sajam.co.rs/active/sr-latin/ ... sajma.html :)
User avatar
NEX
Majstor
Posts: 375
Joined: 02 Feb 2009 21:34

Post by NEX »

Sta bi od tog okupljanja ,niko ne prica? skupiste li se?
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Pa ne bas slavno:
viewtopic.php?id=821

Dolazim na ideju da izaberemo neku kafanu (kafic, restoran... mada meni nekako kafana vise lezi) i da kazemo: e to je nasa. Pa kad ko ima vremena, nek naidje. Mozda da kazemo i nesto tipa "svaki prvi petak u mesecu", pa ko dodje dodje.

Jel ima neko predlog?
Bilo bi pozeljno da nije stalno puna odnosno da obicno ima mesta, da nije preterano ekskluzivna (ili drugim recima da pivo ne kosta mnogo :)), i da je na relativno zgodnom mestu (ima parking, nije predaleko od centra...)
Recimo pada mi na pamet "Stara Stenka" kod sajma. Ne znam kakava je petkom uvece, to jest da li je guzva.
User avatar
NEX
Majstor
Posts: 375
Joined: 02 Feb 2009 21:34

Post by NEX »

Pa bilo bi lepo da se bar 20ak (a pozeljno je mnogo vise)ljudi sa foruma sretnu na jednom mestu i upoznaju u stvarnosti.
Treba predloziti sta i kako.Znam da se zaljubljenici u automobile vrlo lako skupe i odazovu na druzenje.Mislim da bi i mi trebali poraditi na tome.Pre godisnjih odmora svakako,verovatno Bg ili Ns ili neki neutralni teren.Usvakom slucaju bilo bi steta da ne uspemo u ovom.Zato ljudi, mislite o ovom.!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

NEX wrote:ili neki neutralni teren
Jedna predivna lokacija,pogled na more malo povučeno cijene ne jako napuhane a ono je Å RD Kostrena Rijeka.Ovo Å RD Å portsko Ribolovno Društvo.Cijene bile kao u dućanu možda koju lipicu skuplje ali sasvim ok.Naravno Å ala Vama svima je jako daleko ali kad bi se moglo bilo bi jako ljepo.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
NEX
Majstor
Posts: 375
Joined: 02 Feb 2009 21:34

Post by NEX »

Pa tu bez 2 dana nista.Aako je tako lepo ,bolje 3.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Znaci pravac za pasos(normolno ko ga nema),Kada je kod vas Sajam?
Mozda je sada pravo vreme za druzenje,najmanje posla a i radionica nije mnogo privlacna dok je hladno.
User avatar
NEX
Majstor
Posts: 375
Joined: 02 Feb 2009 21:34

Post by NEX »

Odlicno ,znaci ima zainteesovanih...
User avatar
PREOBRAZBA
Majstor početnik
Posts: 115
Joined: 31 Jan 2009 22:29
Location: Slovenija
Contact:

Post by PREOBRAZBA »

Ja bih vas isto voleo vidjeti, kakvi ste od krvi i mesa!
Teorija brez prakse - ko voz brez akse!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Dule wrote:Znaci pravac za pasos(normolno ko ga nema),Kada je kod vas Sajam?
Mozda je sada pravo vreme za druzenje,najmanje posla a i radionica nije mnogo privlacna dok je hladno.
E Dule sad je pravo vrijeme za druženje sad su maškare ili ti mačkare kako ko a to ti znači sve pjano sve maškarano vina žena seksa od zore do zore i di ćeš ljepše vrijeme niko za ništa neodgovara uvati di stigneš potegni iz one koja je punija i idemo dalje.A karneval je iduće nedelje a to je događaj koji svi očekuju i okupi nekoliko desetaka tisuća ljudi.
Čovijek sniva a Bog realizira!
Post Reply