registracija korisnika

Predlozi i sugestije
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5373
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

registracija korisnika

Post by singer »

nisam ovo nigde procitao,ako ima nek admini obrisu.
dakle predlazem da se pri registraciji clanova "obavezno"unese mesto ili grad clanova sajta,da nebude :meni treba to i to,pa svi kazu:imas tu i tu a on onda :ja sam iz dimitrovgrada itd...(naveo sam figurativno)mislim da ce na takav nacin dolaziti do lakse komunikacije izmedju clanova sajta(ako neko trazi neki savet i pomoc(adresu ili kontakt(gde i sta)a on iz temerina,maravno da nece ga neko slati i pricati da to ima u cacku...(osim ako je nesto specificno):)
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Predlog je namestu ALI. Po definiciji, forum je ANONIMAN i članovi se raspoznaju jedino po niku. Čak i e-mail adresa ne mora biti javna. To dalje znači da bi obaveztno polje pri registraciji bilo i mesto, a to se kosi sa filozofijom foruma. Dakle, unošenje msta je i dalje na dušu člana. Jedino što bi se moglo dodati je da se u propratnom tekstu pri registraciji naznači kako bi bilo dobro da se unese i mesto, ali to i onako niko ne čita :)
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Po meni je sugestija da se upiše mjesto od kuda dolazi forumaš novi ili stari sasvim uredu i nevidim zbog čega bi tu bilo nešto INTIMNO kao naprimjer e-mail adresa jer e-mail je ipak nešto privatnije od upisivanja mjesta stanovanja,a i na kraju krajeva neupisuje se točna adresa već samo mjesto odakle dolazi pojedinac ili pojedinka.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5373
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

slazem se sa Strkijem.;)
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Gaga
Majstor
Posts: 262
Joined: 13 Mar 2009 13:58
Location: Kolasin

Post by Gaga »

Tako je Strkac, bilo bi dobro bas zbog potrebe korisnika sajta.
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Na pocetku ni ja nisam upisao mesto stanovanja ali sam kasnije shvatio da je to dobro i za mene i za druge da upisem radi lakseg kontaktiranja i predlazem drugima da to ucine zbog njih samih.
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Dopisujes se sa nekim a neznas da ti je prvi komsija,slazem se sa kolegama da treba staviti mesto boravka.
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Obavezno, meni je skroz bezveze da neko nestavlja odakle je kao da se stidi nečega!
User avatar
dj.x
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 07 Nov 2009 20:12
Location: banja luka

Post by dj.x »

slazem se sa svima treba staviti mjesto boravka,ja licno na pocetku nisam stavio jer sam mogao da udjem i bez toga al na prvo pitanje odakle sam(koje se desilo vrlo brzo) izmjenuo sam taj preskoceni dio.trebalo bi staviti da pri registraciji i taj podatak se upise to ima na masu drugih sajtova zasto ne i ovde
User avatar
emcanke
Majstor
Posts: 349
Joined: 04 Sep 2008 13:07
Contact:

Post by emcanke »

Bolje selo zapaliti nego adet promjeniti...ko hoce hoce ko nece ne mora.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5373
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

emcanke wrote:Bolje selo zapaliti nego adet promjeniti...ko hoce hoce ko nece ne mora.
naravno da ce biti i takvih koji nece hteti jer su "misticni" ili se mozda stide,ali naravno u tome i jeste ta lepota sto nismo svi isti inace bi svi bili ko karton jaja.:P
nema u tome nista lose(napisati odakle je ko)a i ne boli nista.
zato ko nebude napisao odakle je mi cemo ga bojkotovati.:lol::lol::lol:
Last edited by singer on 29 Mar 2010 21:34, edited 1 time in total.
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Ako se bojiš napisati odakle si onda se sramiš svog porjekla i svog mjesta rođenja a samim time se biće sramiš i sam sebe.Ja sam sa sela blizu grada Ogulina i moje se selo zove Ribarići i nije nešto posebno ali je moje i uvijek kad idem nazad u svoj dom je sam najsretniji jer me tamo uvijek čekaju moji roditelji i moja ostala familija a to mi je još uvijek najbitnije i s time se ponosim.Isto tako se nadam da se svi s ponosom vraćate (ako niste tamo ) u svoje mjesto rođenja bilo selo bio grad,stoga svi Vi koji se bojite reći odkuda ste sramite se..................
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
sloba10
Majstor majstora
Posts: 746
Joined: 10 Mar 2010 22:12
Location: vinski Srem

Post by sloba10 »

Å trkić wrote:Ako se bojiš napisati odakle si onda se sramiš svog porjekla i svog mjesta rođenja a samim time se biće sramiš i sam sebe.Ja sam sa sela blizu grada Ogulina i moje se selo zove Ribarići i nije nešto posebno ali je moje i uvijek kad idem nazad u svoj dom je sam najsretniji jer me tamo uvijek čekaju moji roditelji i moja ostala familija a to mi je još uvijek najbitnije i s time se ponosim.Isto tako se nadam da se svi s ponosom vraćate (ako niste tamo ) u svoje mjesto rođenja bilo selo bio grad,stoga svi Vi koji se bojite reći odkuda ste sramite se..................
lako je tebi-odeš, vratiš se i sve lepo!
A ja sam-ovde gde živim: dođoš,kuferaš i ima još manje lepih naziva.
A gde sam rođen, e tamo bi me baš "dočekali"
I takoooo, smatram da je dosta i ovoliko a ako je nekom baš potrebno i ulica i broj taj pita i dobije odgovor.
Ako negde grešim ukažite na grešku i ispravim je u roku "odmah"
Дођох, видех, побледех
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Hajde spustite loptu,
svako je dobrodosao ko ima interesovanja,
Svi imamo pravo izbora,postujmo tudje IZBORE.
User avatar
sloba10
Majstor majstora
Posts: 746
Joined: 10 Mar 2010 22:12
Location: vinski Srem

Post by sloba10 »

Dule wrote:Hajde spustite loptu,
svako je dobrodosao ko ima interesovanja,
Svi imamo pravo izbora,postujmo tudje IZBORE.
Ne beri brigu-nisam rođen tamo gde si pomislio da sam rođen-razmak je "samo" 800-900 km (pod pretpostavkom da dobro mislim na šta -gde- misliš):rolleyes:
Дођох, видех, побледех
Locked