Reklama

Predlozi i sugestije
Post Reply
User avatar
Đorđe
Moderator
Moderator
Posts: 311
Joined: 06 Jan 2008 16:30
Location: Apatin

Reklama

Post by Đorđe »

Ljudi šta kaže te da se urade majice sa oznakama ovog foruma?????Smislimo motiv za štampu i nađemo naj povoljijeg čoveka da nam to odradi!!! :)
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14951
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Svidja mi se ideja.
Da smislimo prvo nekakav motiv to jest logotip. Ima ovde prilicno umetnicki obdarenih ljudi, pa ako bi dali neki predlog... (ja sam vise tehnicki tip, ne ide mi bas dizajn u umetnickom smislu od ruke)
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Ideja je ok ja sam za.Samo sto kaze Bole nisam bas umetnicki obdaren .Sto se tice nabavke majica i stampe tu sam.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Još jedan glas ZA.
Takođe sam nula za dizajn, ali mislim da to treba da bude diskretno; mali natpis "na srcu" majice "www.stolarskaradionica,com" i mali kogo iznad njega. Takođe, može sitno da piše i na "leđima", odmah ispod kragne. Ima i problem brojeva koji moraju da budu XXXXXXXXXXXL :)
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Mislim da je ovaj sajt namijenjen iskljucivo stolarima, a ne sirokim narodnim masama pa stoga smatram da mu ne treba reklama jer svako ko je ikad ista vezano za stolariju trazio preko pretrazivaca morao je da naidje na ovaj sajt! A ako mislite da treba ovdje da odgovaramo na glupa pitanja i da pogadjamo poslove onda treba obezbijediti na sajtu vise prostora da svi mogu da naprave neku svoju prezentaciju jer to je ono sto zanima nekoga ko trazi majstora za neki posao, a ne kako da sam napravi!
User avatar
rushinbrain
Majstor majstora
Posts: 528
Joined: 25 Feb 2008 12:34
Location: zagreb
Contact:

Post by rushinbrain »

ja sam i za majce i za ovo sto sasa kaze za mozda neki prostor di pod svojim profilom imas neku vrstu prezentacije i sl..npr http://lilazilla.crozilla.com/mojzilla ova stranica ima dobro poslozene profile..
greh je stavit saraf u drvo..al nekad su grijesi slatki kao zene :D:D:D
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Nije stvar u poslu i u reklami stvar je kad obucem majicu da se setim svih vas jeste ovo forum ali DRAG FORUM koliko vidim po tekstovima sa mnogo dobrim ljudima.A reklama Sale moj koja donosi posao i pare e braco ona kosta mnogo vise to ti tvoj drug kaze.Mislim da je Djordje hteo da se odradi po neki komad za svakoga sa ovog foruma jedna dve .A bre nismo mi coca cola da se reklamiramo.Metabo ja i ti uzecemo visak xxxxx od Bola njemu netrebaju.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Pozdrav dragi prijatelji i kolege stolari.Ova ideja mi se sviđa i to jako i baš bi bilo ljepo nositi majicu sa nekim slikicama stolarije i našim nekim logom,naravno treba ga smisliti i da nebude pretjerano napadan da se nebi reklo da se reklamiramo jer mislim da ovaj sajt a i forum nemaju neke velike svrhe za reklamom jer je dobro navedeno da je ovo mjesto koje okuplja ljubitelje stolarije kao zanata a i općenito ljude koji vole njegovo veličanstvo Drvo,stoga neki komentari po mom mišljenju nisu na mjestu.Nadalje da bi trebalo malo prostora za neku reklamu možda i bi ali dragi kolege svi smo mi manje više se već nekako reklamirali na ovom forumu i to pokazujući svoje radove samo ih možda neshvaćamo kao reklamu a u vezi toga se svojevremeno vodila teška rasprava pa skoro i svađa u kojo sam i sam sudjelovao ali nema veze za to i jeste forum za razmjenu mišljenja.Da bi se trebalo malo urebiti te neke teme u kojima se pokazuju radovi bi trebalo bi ali to opet treba da uradi jedan ili dva čovijeka koji manje više sve rade ovdje stoga mislim da bi trebali imati malo i razumjevanja i prema njima.Ja sam za majice i meni treba jedno 6-7 xxl-a a sada kao ćemo to izrealizirati treba se potruditi i dati svako neki svoj prijedlog pa ćemo vidjeti i dati zajednički sud svi skupa.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Gaga
Majstor
Posts: 262
Joined: 13 Mar 2009 13:58
Location: Kolasin

Post by Gaga »

U principu sam ZA predlog, slažem se sa komentarima da Forumu nije potrebna reklama tog tipa, a i nije loše imati neku majcu sa logom Foruma.

Pokušaću da dam neki predlog logotipa?
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14951
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Meni se pre cini da je Djordje rec "reklama" upotrebio u saljivom smislu.
A stvarno bi voleo (kao pretpostavljam i vecina ostalih) da imam majcu (ustvari par njih :)) sa imenom i logotipom foruma na kome sam proveo dosta vremena, upoznao fine ljude, stekao prijateljstva, naucio dosta...
Ako nista drugo, mogli bi lakse da se prepoznamo na sledecem okupljanju. Jedino sto ako opet bude na sajmu nametaja (u Novembru), bice malo hladno za majcu :)
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Umetnicki nadareni i obdareni krenite na posao trazi se najbolji logo za najbolji forum.
User avatar
rushinbrain
Majstor majstora
Posts: 528
Joined: 25 Feb 2008 12:34
Location: zagreb
Contact:

Post by rushinbrain »

ja sam za polo majcu ne obicnu :D
greh je stavit saraf u drvo..al nekad su grijesi slatki kao zene :D:D:D
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Mi smo sada uzimali za nasu firmicu po pedesetak majica polo i obicnih cene su sarolike obicna majica sa stampom kvalitetna 300-350 rade je u Arilju ,kineska turska 200-300 zavisno od kolicine ,polo majice bas kvalitetne na 50 kom smo placali 550 din sve je radjeno u dve boje .Sto kazu koliko para toliko muzike.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

I ja sam za polo majicu :)

Ja ovu akciju nisam shvatio kao komercijalnu reklamu, nega kao neko obeležje pripadnosti nekoj grupi.
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

A pitasmo li mi vlasnika sajta za sve ovo?
Post Reply