Reklama

Predlozi i sugestije
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Singer,
ovde imaš punu rezoluciju slike
http://img260...us/i/stolar3.jpg/
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14966
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ako diplmajstor ima originalni vektorski format on je obicno zgodniji ovima koji rade vez.
User avatar
diplmajstor
Majstor
Posts: 298
Joined: 30 Apr 2009 09:59
Location: Zemun
Contact:

Post by diplmajstor »

Imam crtez u cdr formatu, samo ne znam kako da ga okacim - pomoc
Kad naiđe oluja jedni grade zidove - drugi prave vetrenjače
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ne sekirajte se,lola je vec skenirao sa sajta sliku kolj je postavljena iznad spiska sa trenutnim stanjem.:)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

Super Singer visine smo isti ali si za kilogram teži od mene Ha
Prekosutra palim do Wobyhausa a na bulevaru je OTP banka pa ći da rešim to oko uplate
A na PP ću ti napisati moj broj fona ili adresu mada kad podigneš majice ja ću doći po njih j***ga što slati kad sam tu " znači meni 2 komada xxL 1000 din ti stiže na žiro Pozzz :P
PS jao al ću da se kurč... Hmmm (kad stignu maje):cool:
Last edited by MapleMan on 10 May 2010 13:35, edited 1 time in total.
Dva put zine , a tri put slaže
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

MapleMan wrote:Super Singer visine smo isti ali si za kilogram teži od mene Ha
Prekosutra palim do Wobyhausa a na bulevaru je OTP banka pa ći da rešim to oko uplate
A na PP ću ti napisati moj broj fona ili adresu mada kad podigneš majice ja ću doći po njih j***ga što slati kad sam tu " znači meni 2 komada xxL 1000 din ti stiže na žiro Pozzz :P
dobro.
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

diplmajstor wrote:Imam crtez u cdr formatu, samo ne znam kako da ga okacim - pomoc
Pošalji ga singeru na mail, ili nekome od admina.
Porel Corel fajla, pošalji mu i JPG najveće rezolucije, pa nek štampari biraju šta im više odgovara.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Trenutno stanje:

Image


Å trkić - 4 (komplet x 2) XXXXL (Hrvatska)
metabo - 2 (komplet) XXXL
Sasa - 2 (komplet) XXXL (Crna Gora)
annenad - 2 (komplet) XXXL
Đorđe - 2 (komplet) XXL
Singer - 2 (komplet) XXL
čvorislav - 2 (komplet) XXL
mbole - 2 (komplet) XL
Fagus Silvatica - 2 (komplet) XXL
Bojan - 2 (komplet) XXXXL
radmit - 2 (komplet) XXXL
maricaiivica - 2 (komplet) XL
Dule - 2 (komplet) XXL
Toman70 - 2 (komplet) XXXL
diplmajstor - 2 (komplet) XXL GRATIS, bravo pobedniku
dikar - 2 (komplet) XXXL (Makedonija)
trivun - 2 (komplet) XXL
Ivan 1 - 2 (komplet) XL
velja - 1 plava XXL
digger - 1 bež XL (Kanada)
DEJANP - 2 (komplet) XXL
DrNikola - 2 (komplet) XXXL
Sasa1 - 2 (komplet) XXL
MapleMan - 2 (komplet) XXL
Slaven.sa - 2 komplet XXXL
Jole - 2 komplet XXXL
mtadic - 2 (komplet) XL
salchi-ciro - 2 (komplet) XXL

(U ovom postu je trenutno stanje)
Last edited by metabo on 12 May 2010 23:55, edited 1 time in total.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

singer wrote:ne sekirajte se,lola je vec skenirao sa sajta sliku kolj je postavljena iznad spiska sa trenutnim stanjem.:)
To ti je lošeg kvaliteta ako si skenirao.
Čekaj CDR i/ili JPG fajl na mailu.
User avatar
mtadic
Precizni šegrt
Posts: 66
Joined: 24 Sep 2008 08:59
Location: Vrsac

Post by mtadic »

Pozdrav svima. Zeleo bih 1 komplet majica velicine XL.


Metabo:
Ovo je poslednji ažurirani post u spisku. Proverite stanje, posle nema kajanja!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14966
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Najjednostavnija uplata je e-bankingom (tad ne treba mnogo kerefeka, u sustini samo broj racuna, a kao ime primaoca mozete da napisete i Singer, racunar nije mnogo zainteresovan).

Nazalost za one koji moraju da uplacuju preko banke/poste, morace malo vise podataka (jednostavno zakeraju likovi koji tamo rade).

Koliko znam najmanje su potrebni ime i prezime (Singer moraces da se otkrijes :)).

U principu adresa nije neophodna, ali najcesce salteruse jednostavno nece da prime bez toga, a da bas insistirate, zovete sefa, pozivate se na odgovarajuci propis... mnogo komplikovano. Znaci ako neko bude imao problema, neka se obrati Singeru PP-om, ipak nema smisla da covek ovako javno na netu daje svoju kucnu adresu. Ili probajte da jednostavno upisete bilo koju adresu iz Novog Sada (taj podatak apsolutno nicemu ne sluzi, jedino sto je stvarno bitno je tacan broj tekuceg racuna).

Poziv na broj nije bitan (ne mora da postoji, sta god rekla salterusa, samo insistirajte ili jednostavno upisite datum, bez modela to jest one prve dve cifre).
Manji problem moze da predstavlja svrha uplate, gde bi treblo da stoji 289 (ili samo 89) sto predstavlja "transakcije po nalogu gradjana". Tu isto mogu malo da se bune, ali kazite da jednostavno saljete pare ujaku da vam kupi majce na najlonu:)

*** ovde je pogresno ovo sto je bold. Treba da pise sifra placanja

U svrhu uplate mozete da upisete sta god vam padne napamet (to i onako najcesce ne otkucaju), ali moglo bi nesto tipa:
za majce, dva kom, XXL
ili
za majce, jedna plava, M
Last edited by mbole on 12 May 2010 00:50, edited 1 time in total.
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

Pa mogu da navedem "Stolarska radionica" roba za prezentacije ( komplet 2 majice )
Ja sam Singeru poslo na PP adresu i fon
Nemam ljudi nikakav problem i da se otkrijem Å ta kad bih neko hteo da me hakeriše po mom kompu našo bih samo slike kao šrafovre daske testere malo muzike i prljavog drvoseču Hmm Mene i eto Pun ku... Ma nema problem okačiću svoju sliku ako neko želi
Dva put zine , a tri put slaže
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14966
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ne mozes, posto to onda nije "transakcija po nalogu gradjana" odnosno nije slanje para jednog fizickog lica drugome, vec "promet usluga i dobara" (nebitno sto je u pitanju prezentacija), pa ide pod sifru 221 ili 220 (finalna odnosno medjufazna potrosnja), to jest transakcije vezane za promet na koji se placa porez.

Sto se tice racunara i slike, to nije neki problem (racunari su i inace uglavnom "na izvolte" cim ih okacis na net). Pricamo o bas licnim podacima. Ima raznih ludaka na internetu (a ovo je javno dostupan forum).
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

Pa kako sad brate ! Da kupujem Elektronsku lovu i gde preko kog sajta da (mislim njihovog ) navedem singer 1000 dinara uplata na žiroskop jel to neznam sad da se orjentišem
Mislim otišo bi i na sajlovo i tamo im dao keš u ruke Naj lakše kad bude goto jave i dođem i nemoram nikog da cimam !!! JA VOLIM DIREKTNO BRATE TI MENI JA TEBI NIKOM VIÅ E NEVERUJEM A ZA 1000 DINARA OVDE EVO VERUJEM SVIMA PROST SAM ČOVEK ALI NEUMEM DA KOMPLIKUJEM VERUJTE MI ;):D
Aj sad predlog kako ćemo uplatiti
A slažem se da netreba da čovek bude otkriven Al šta sad ! uff neznam :/
Dva put zine , a tri put slaže
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

MapleMan wrote:Pa kako sad brate ! Da kupujem Elektronsku lovu i gde preko kog sajta da (mislim njihovog ) navedem singer 1000 dinara uplata na žiroskop jel to neznam sad da se orjentišem
Mislim otišo bi i na sajlovo i tamo im dao keš u ruke Naj lakše kad bude goto jave i dođem i nemoram nikog da cimam !!! JA VOLIM DIREKTNO BRATE TI MENI JA TEBI NIKOM VIÅ E NEVERUJEM A ZA 1000 DINARA OVDE EVO VERUJEM SVIMA PROST SAM ČOVEK ALI NEUMEM DA KOMPLIKUJEM VERUJTE MI ;):D
Aj sad predlog kako ćemo uplatiti
A slažem se da netreba da čovek bude otkriven Al šta sad ! uff neznam :/
uzmes uplatnicu u nekoj banci ili posti,popunis pod uplatilac sebe,pod svrha uplate nemoras nista da pises(a ako bas insistira krava ili bik)onda napisi uplata poklona,primalac sanja stankovic,sajlovo IX,na racun primaoca upises broj koji sam naveo.:)
u sustini niko te nebi trebao pitati nista jer ti mozes da slazes bilo sta,a racun je jedinstven tako da nemoze biti greske.pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
Post Reply