Reklama

Predlozi i sugestije
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

nema,ima m,l,xl i xxl
meni taman ona xl
ja 190/96
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

singer wrote:
radmit wrote:singer vidi Bojanu i Strkiju ako ima kako satorsko krilo bice im taman
mislio sam da napisem ali bilo bi previse.:)
mora postojati malo granica i u sali.:Ppozdrav!!!
Neboj se ti dobre šale niti najmanje ja sam uvijek za šalu ale ne i za vređanje stoga sam i napisao onaj post gore da mi treba XXXXXXXL veličina a i ipak sam trenutno 3 po veličini od stolara na forumu inače merim točno 196/125 pa prema tim proporcijama trebam i majicu.Å ta se tiče pak gimnastike ošla baba sa kolačima a i nije žvaka za seljaka.Å ta misliš da dođem tamo u neku dvoranu pa da im pokidam one spravice pa ko će sve to da im sredi a ja nemam poštenu mašinu za rad sa drvetom.A sada najozbiljnije ako je ikako moguće da se provjeri dali se može nabaviti ili naručiti velike majice ja bih stvarno bio neizmjerno zahvalan da te majice ipak mogu i nositi jer bi mi bila velika čast.Å ta se tiče plaćanja obaviti ćemo kako je i dogovoreno na žiro račun a za prevoz iz BG ću morati angažirati nekoga od kolega iz BG a najidealniji bi mi bio Bole da prebaci majice do svog kuma u firmu gdje M-San dovozi robu jer jedan moj prijatelj od nedavno vozi kod njih pa je rekao da za prijevoz nema beda stoga ako i Vama nešto treba odavuda za BG recite napraviti ćemo neku uslugu.
Last edited by Strkic on 08 May 2010 12:30, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

bio sam danas kod njih(nerade,samo cuvar)u ponedeljak idem ,sve ispitam konkretno pa javljam,naglasicu da imamo80%debelih.:D
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Strki za tebe donosimo na ledjima
User avatar
Đorđe
Moderator
Moderator
Posts: 311
Joined: 06 Jan 2008 16:30
Location: Apatin

Post by Đorđe »

Å trki ja mogu da ti donesem majice, početkom sledećeg meseca idem za Medulin na more!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Đorđe e svaka ti dala za ovu informaciju.Može i tako ako ti nije neka tlaka.Kad budeš išao javiš mi dan bva prije i nađemo se negdje u prolazu i ono znase jedna dvije putne ili dočekuša pa razgovoruša pa na kraju odpremuša.
A tebe ću Rade sačuvati za nešto konkretnije.:rolleyes:
Usput vidim da si Đorđe iz Apatina imamo tamo jedne jako dobre prijatelje koji su prije živjeli u Karlovcu ali su otišli natrag kod roditelja prezivaju se Babić.Milan Babić radio je u Karlovcu u trgovini nekih dijelova za traktore.
Last edited by Strkic on 08 May 2010 16:22, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14966
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Strki, bojim se da nece moci uplatom na racun. Ovde vlasti postaju sve paranoidnije po pitanju pranja para (osim njihovih naravno), pa koliko znam sve uplate iz inostranstva moraju da budu necim "opravdane".
Cak recimo ako bilo ko, ukljucujuci i rodjenog brata, tetku, mamu, zenu... oce da ti uplati na devizni racun ovde iz zemlje, ne moze ako nema posebno ovlascenje (znam da je sasavo, al morao sam svojoj vencanoj zeni i sopstvenom advokatu da dam ovlascenje da moze da radi uplatu na moj devizni racun).
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Djordje plati Strki mu gore da pare i resena stvar.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Pa ako nemože na neki račun može i ovako kako je rkao Rade neka da pare Đorđe ja mu refundiram kad dođe nema beda.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Đorđe
Moderator
Moderator
Posts: 311
Joined: 06 Jan 2008 16:30
Location: Apatin

Post by Đorđe »

Nema problema :)
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Ma ljudi legende ste svaka čast ;)
Čovijek sniva a Bog realizira!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Dobro se dobrim vraca!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

radmit wrote:Dobro se dobrim vraca!
Reko sam ja legende i točka
Last edited by Strkic on 10 May 2010 00:08, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

evo ovako stoje stvari:vidim da se broj majica povecao preko 50,tako da ocekujem da ce do kraja uplacivanja doci i do 60 komada,e onda je cena 450rsd(malo sam se cenjkao) po komadu.majice subez sa teget vezom i teget sa bez vezom(na prednjoj levoj strani)velicina ima svih pa cak i xxxxl(javice mi da bude 100%siguran),ja sam probao xl i meni je taman ali cu ipak uzeti xxl jer mi je rekao da ce se malcice skupiti posto je cisti pamuk.
inace moj konfekcijski broj je 56,visina 184,tezina94kg.(to sam naveo da bi vi imali red velicina)
uplatu mozete vrsiti na moj dinarski ziro-racun(OTP banka):325931070039683748,u sledecih 10 dana(mislim da je sasvim dovoljno)da bi momci mogli da delaju.
molio bih vas da mi svako posalje na pp koliko komada ,velicinu,sumu koju je uplatio,datum i vreme i generalije gde ce biti dostavljeno da bih mogao da vodim evidenciju.(da ne bude nesporazuma)cifra uplate bi trebala biti 1000rsd po kompletu jer u toj ceni ce biti i pobednicki komplet za logo,a resto para ce se uraditi koliko bude moglo rezervnih majica(ako neko svoju pocepa i sl.)
Last edited by singer on 10 May 2010 10:46, edited 1 time in total.
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Singer siguran sam da si pratio tijek razgovora između mene i ostatka ekipe pa se nadam da je stvar konkretno mene riješena na taj način kao smo se i dogovorili da Đorđe da pare za mene a ja ću mu refundirati kad bude išao u ove krajeve,a za veličinu znaš najveće šta ima i dva kompleta oliti četiri majice.Ako slučajno bude negdje zapelo ,ali vjerujem da neća,ali ono za svaki slučaj pošalješ poruku pa ćemo srediti nekako.Unaprijed hvala na usluzi i tebi i svima ostalima,nadam se da ću nekako moći opravdati i uzvratiti uslugu.
Čovijek sniva a Bog realizira!
Post Reply