Reklama

Predlozi i sugestije
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ako mislite da je ovo dobitna kombinacija za majice(Deassa)i da vise niko nece da se raspituje i trazi,u tom slucaju cu otici jos jednom kod coveka da se sve utanaci.
sto se tice placanja moj neki logican nacin bi bio sledeci:dam broj svog ziro-racuna,u sledecih 15 dana uplatite svi,odnesem pare coveku,on odradi,posaljete mi na pp ili mail vase adrese i ja vam svima posaljem AKS-om.:)
ako se slazete sa ovakvim nacinom potvrdite da delamo dalje,da nebi skupljali pare za duxeve.:lol:
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

ako se slazete sa ovakvim nacinom potvrdite da delamo dalje,da nebi skupljali pare za duxeve.
Apsolutno. Možemo polako i rokove da dajemo. Prijavljivanje traje do nedelje 24:00. Ti odeš i pregovaraš oko cene u ponedeljak. Utorak-Petak bildujemo tvoj račun. Ti srežuješ utiske sledeći vikend i počinješ distribuciju. Svi koji nisu u dometu h kurirskih službi iz Srbije neka sami predlože šta i kako.
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Mislim da je tvoje apsolutno isto kao i moje apsolutno.
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Ja oću moje majice poštom. A preporučujem svima da isto to traže. :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Bojan wrote:Ja oću moje majice poštom. A preporučujem svima da isto to traže. :)
sto postom? :rolleyes: nemas poverenja u AKS?
Last edited by singer on 05 May 2010 21:20, edited 1 time in total.
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Nemam. A ni ti nemaš, samo to još ne znaš. :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Bojan wrote:Nemam. A ni ti nemaš, samo to još ne znaš. :)
porke???:|
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Pa jel voliš ovaj sajt?
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Bojan wrote:Pa jel voliš ovaj sajt?
dobro prevali preko usta ,sto si tako misteriozan,oces neku pitalicu da napravis,ajd napravi leksikon pa da se svi upisemo.:lol:
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

hoces da kazes da su skloni da raspakuju i popale stvari???
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Ma ne... Radim u pošti, i lojalan sam. Pa reko, greh je da moja firma propada, dok druga zarađuje... :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

pa sto nekazes !!!
onda saljemo post expresom(mislim da su skuplji od AKS-a)ali to ces nam ti proveriti(to ti je maticna firma).:P
dosta je vasa firma zaradjivala,vi ste monoplisti,e sad ce kapitalizam da uradi svoje a vi sto cesete dupe u 10h cete dobiti sut-kartu.:lol::lol::lol:
pozdrav!!!
Last edited by singer on 05 May 2010 23:13, edited 1 time in total.
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Da znaš... Već drhtim... :D

Da se vratimo na temu.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14966
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Post ekspres ili AKS su jeftiniji/skuplji u zavisnosti od tezine.
Postoji jedan raspon tezine gde je postekspres jeftiniji i drugi gde je skuplji. Nemojte sad da me pitate koji (ima cena na njihovim sajtovima), ali skoro sam nesto slao pa je ispalo da je jeftinije postekspresom.
Nisam imao nekih problema ni sa jednima ni sa drugima, a firma u kojoj radim redovno salje i prima dosta osetljivu tehnicku robu. Jedan jedini put za ove 4 godine se desilo da se jedan paket zagubio, ali je pronadjen nakon dva dana (zaturio se u kombiju).

Pored slanja postom/kurirskom sluzbom, mozda je nekome zgodno i da skoci do Novog Sada. Naravno ako Singeru odgovara, al onda da se raspita gde ima lepo pivce :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

mbole wrote:Pored slanja postom/kurirskom sluzbom, mozda je nekome zgodno i da skoci do Novog Sada. Naravno ako Singeru odgovara, al onda da se raspita gde ima lepo pivce :)
naravno,pa da upoznamo junake(po kilazi):lol:
pozdrav!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
Post Reply