Šperploča 3,4,5mm

Gde da kupite drvo, gde da kupite alat, gde da kupite ovo, ono... Samo za članove.
Post Reply
User avatar
Markonjero
Zarezivač olovaka
Posts: 18
Joined: 22 Jul 2020 16:57
Location: Zrenjanin

Šperploča 3,4,5mm

Post by Markonjero »

Pozdrav majstori, da li neko može da mi kaže gde mogu nabaviti šperploču od 3,4,5 mm u Novom Sadu ili Beogradu? Konkretno, zanima me da imaju široki izbor i razne vrste (topola, breza itd.). Guglao sam dosta ali uglavnom izlaze uvek iste ponude, puno bi mi značilo ako neko zna gde mogu naći. Unapred hvala!
User avatar
godfather
Samostalni majstor
Posts: 183
Joined: 23 Jul 2013 12:38
Location: Zemun, Ugrinovci

Post by godfather »

Pozdrav
Ima u Uradi sam tanke šperploče, al sad neznam dal je topola breza ili nešto drugo.
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3815
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Kula promet, pancevacki put.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

JAF na izlazu is Nove pazove prema Staroj.
User avatar
drBouz
Majstor
Posts: 380
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by drBouz »

Poslednjih par puta sam kupio u darexu, ulaz u beograd iz pravca surcina autoputem, iskljucis se desno kao da ces na pupinov most, s tim sto posle iskljucenja ne ides levo ispod autoputa, nego nastavljas desno/pravo ka novom bezanijskom groblju, do prvog semafora - desno je kvantas - levo je darex. *mislim da imaju samo brezu (pogledaj na njihovom sajtu).
*bas sam sad rasturio neku policu da ubacim jos jedan nivo, od njihove sperploce, i zakljucio sam da i nije neki preterani posao - kad se ima pripremljena-isecena i razbusena tabla - sto ja nemam - mislim, pripremio sam ja i busilicu i sveee - jedino sto sam posle uvida u table zakljucio da - jbg - nemam tu tablu. T.j. -imam je - ali u mislima :oskyldig:
regularan tip skroz
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

BR wrote:Kula promet, pancevacki put.
Drvopromet Kula doo je naziv firme na Pancevackom putu.
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3815
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

maricaiivica wrote:
BR wrote:Kula promet, pancevacki put.
Drvopromet Kula doo je naziv firme na Pancevackom putu.
Jeste u pravu si. Hoce to da se ne setis svega kad udjes u ove godine :D :D
User avatar
Markonjero
Zarezivač olovaka
Posts: 18
Joined: 22 Jul 2020 16:57
Location: Zrenjanin

Post by Markonjero »

Gledao sam kod njih na sajtu, hvala!
drBouz wrote:Poslednjih par puta sam kupio u darexu, ulaz u beograd iz pravca surcina autoputem, iskljucis se desno kao da ces na pupinov most, s tim sto posle iskljucenja ne ides levo ispod autoputa, nego nastavljas desno/pravo ka novom bezanijskom groblju, do prvog semafora - desno je kvantas - levo je darex. *mislim da imaju samo brezu (pogledaj na njihovom sajtu).
*bas sam sad rasturio neku policu da ubacim jos jedan nivo, od njihove sperploce, i zakljucio sam da i nije neki preterani posao - kad se ima pripremljena-isecena i razbusena tabla - sto ja nemam - mislim, pripremio sam ja i busilicu i sveee - jedino sto sam posle uvida u table zakljucio da - jbg - nemam tu tablu. T.j. -imam je - ali u mislima :oskyldig:
User avatar
Markonjero
Zarezivač olovaka
Posts: 18
Joined: 22 Jul 2020 16:57
Location: Zrenjanin

Post by Markonjero »

Hvala puno svima na odgovoru.
Last edited by Markonjero on 18 Jan 2021 20:36, edited 1 time in total.
Post Reply