Lipa

Gde da kupite drvo, gde da kupite alat, gde da kupite ovo, ono... Samo za članove.
Post Reply
User avatar
chuck boris
Dodavač alata
Posts: 3
Joined: 08 Oct 2020 09:56
Location: Beograd

Lipa

Post by chuck boris »

Pozdrav svima. Želeo bih da se bavim deljanjem drveta, pravljenjem malih figurica, bilo šta da sačuvam ovo malo živaca :D Elem, ono što znam, trebali bi mi komadi lipe, stranice da su 5x5cm, 4x4, 7x7, a dužinu bi sam sredio, to bi makar mogao...male dimenzije. Imate li ideju gde uopšte tako nešto da tražim, pretpostavljam da na stovarištima ne prodaju tako nešto, mislim da bi me ismejlai i ako bi im rekao da hoću da kupim samo jednu dasku, a radnje za hobiste teško da bi to imale. Inače, iz Beograda sam.
Hvala,
Boris
User avatar
drBouz
Majstor
Posts: 380
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by drBouz »

Edituj profil - i stavi lokaciju da se vidi. - svojevremeno sam pravio neke gluposti za pecanje, i bila je u tosinom bunaru radnja, prodaju letve. obradjene, pristojno suve. za tako na sitno, kapiram da ti je o.k. da kupis letvu/gredicu pa je secnes sam nekom testerom na koliko ti je potrebno. **bitno: nisam dugo bio, tako da ne znam da li radnja uopste jos i radi - nalazila se kad krenes od studenjaka ka zemunu, sa leve strane, potez izmedju pariske komune i dzona kenedija (koje dolaze na tosin bunar sa desne strane), ili mozda jos malo posle dzona kenedija, uglavnom, tu negde. edit: evo pogledah na gmaps onaj street view - izgleda da jos rade, e sad, dal' imaju :ironisk: -ne pucajmo u glasnika, ako nemaju :)
Last edited by drBouz on 09 Oct 2020 17:28, edited 1 time in total.
regularan tip skroz
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Na stovaristu uvek mozes kupiti jednu dasku.
Svi kupujemo koliko nam treba, necega i po dasku
Post Reply