Pomoć oko dewalt DW331K ubodne testere!!!

Gde da kupite drvo, gde da kupite alat, gde da kupite ovo, ono... Samo za članove.
Post Reply
User avatar
EKV983
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 31 Aug 2020 21:48
Location: Požarevac

Pomoć oko dewalt DW331K ubodne testere!!!

Post by EKV983 »

Poštovanje svim članovima.
Imam jednu nedoumicu, pa reko možda mi neko može ovde pomoći.
Planiram da kupim ubodnu testeru DW331K. Međutim, što se vreme više bliži kupovini to sam više zbunjen. Pošto volim pre kupovine da sve max istražim vezano za to i isproveravam iskustva drugih, to mi je sada samo donelo problem. Ova ubodna što se tiče svojstva i posla koja obavlja ima sve pohvale ali mene zbunjuje kupovina kod nas i u našim radnjama. Čitajući forume što strane i domaće stekao sam utisak da više nisi siguran ni u kupovinu po prodavnicama. Prodaju plagijate po istoj ceni originala itd. Kao i za ovu ubodnu je bilo primeraka. Buni me to i što u nekim našim prodavnicama ona košta oko 22500 dok u nekim oko 35000. I u jednom i u drugom slučaju su veće prodavnice, koliko toliko poznate.
Da li je možda tu caka, plagijat pa jeftinija ili ne???
Ima li ko iskustva sa kupovinom ove marke i kako prepoznati copiju?
Hvala unapred i izvinite što nisam kraće pisao.
:oskyldig:
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Lako je moguce da je u toku neki fabricki popust, pa da zato postoje takve razlike u cenama.
Generalno, vece firme ne bi trebalo da valjaju plagijate, mada... ipak je ovo Blakan :)
User avatar
Rendisha
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 249
Joined: 09 Apr 2008 11:35
Location: Beograd

Post by Rendisha »

Deluje previse karakteristicno i nezgodno za kopiranje, odlivci nezgodnog oblika... Uzmi tamo gde je jeftinije, zaobidji one sto prodaju po 35000, ma koliko bili poznati.
User avatar
EKV983
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 31 Aug 2020 21:48
Location: Požarevac

Post by EKV983 »

Hvala vam ljudi u svakom slučaju. Kupovina će pasti sigurna, a ako sam baš toliki baksuz javljam.
Sve najbolje.
Post Reply