MDF na male kolicine

Gde da kupite drvo, gde da kupite alat, gde da kupite ovo, ono... Samo za članove.
Post Reply
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3819
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

MDF na male kolicine

Post by BR »

Treba mi vrlo mala kolicina MDF-a, pa me zanima da li u Beogradu moze da se kupi recimo traka srine ploce, duzine 25 cm.

Ili da li neki beogradski stolar ima otpadaka kojih bi se resio. Dovoljni su mi komadi 20x20 cm, do 25x25 cm. Treba da napravim nekoliko sajbni za ostrenje seciva, pa mi je glupo da kupim celu plocu zbog vrlo malog parceta, materijala koji mi osim za sajbne ne treba ni za sta drugo.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Obicno su hteli da odseku koliko hoces ako je celom sirinom table.
Mada, najverovatnije ima i odrezaka koji bi ti se uklopili.
Koja debljina ti treba?
User avatar
bule
Samostalni majstor
Posts: 174
Joined: 17 Dec 2013 22:04
Location: Novi Beograd

Post by bule »

Imaš u Agaciji na Tošinom bunaru, tamo sam pitao da mi daju te restlove za neke kutijice i nije bilo problema. Oni inače prodaju za ogrev na prikolice taj otpadni višak koji ne mogu dalje da prodaju. Tako da verujem da ćeš tu rešiti svoj problem možda za neko pivo kod onih koji seckaju.
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3819
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Bule, Hvala, probacu.

Debljina nije mnogo vazna., od 10 pa navise. Ideja mi je da napravim diskove za ostrenje, pa posto imam nekoliko razlicitih granulacija dijamanta, treba mi nekoliko komada. A ni vlicina nije bitna, bolje 20 cm u precniku, nego vise, em je brzina manja, em ide manje paste. :D
Post Reply