gazista

Gde da kupite drvo, gde da kupite alat, gde da kupite ovo, ono... Samo za članove.
Post Reply
User avatar
lukovic
Precizni šegrt
Posts: 53
Joined: 02 Feb 2010 10:43
Location: Beograd

gazista

Post by lukovic »

zna li ko koliko kostaju gazista od hrasta i bukve.Dimenzije gazista 100x35x4 cm,a visina cela 20 cm .
Gazista moraju biti od prvoklasnog drveta.Imam ponudu za hrast 22 eura,celo 7,5 eura,a gaziste od bukve14 eura
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Ne znam za pojedinacno gaziste ali oblaganje stepenista(gaziste, celo, stubic, rukohvat, montaza, lakiranje) se kod nas krece od bukve 130 a od hrasta 200 evra!
User avatar
lukovic
Precizni šegrt
Posts: 53
Joined: 02 Feb 2010 10:43
Location: Beograd

Post by lukovic »

hvala sasa,ali mi trebaju samo cela i gazista
User avatar
sloba10
Majstor majstora
Posts: 746
Joined: 10 Mar 2010 22:12
Location: vinski Srem

Post by sloba10 »

lukovic wrote:hvala sasa,ali mi trebaju samo cela i gazista
Probaj ovde-video sam nekoliko dimenzija kad sam zadnji put "njuškao"
http://www.uradi-sam.co.rs/
Дођох, видех, побледех
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Imas gotova gazista u URADI SAM u NovomSadu. Nisu tako skupa ali nisu ni nesto kvalitatna. Debljina je manja mislim oko 30mm, i lepljena su iz manjih lamelica. E sad ako radis za manje pare onda uzmi njih ali ako radis za vise para nemoj da se sramotis pa uzmi prava. Od parene bukve su ti malo jeftinija pa probaj da se u to uklopis.
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

lukovic wrote:zna li ko koliko kostaju gazista od hrasta i bukve.Dimenzije gazista 100x35x4 cm,a visina cela 20 cm .
Gazista moraju biti od prvoklasnog drveta.Imam ponudu za hrast 22 eura,celo 7,5 eura,a gaziste od bukve14 eura
Ako su ti ovo stvarne cene onde nemoj da čekašnego nego uzimaj odmah ja za te pare nemogu ni dasku da uzmem u prvoj klasi!:)
User avatar
zvecanac
Majstor majstora
Posts: 612
Joined: 01 Oct 2008 20:54
Location: Srbija, Zvečan

Post by zvecanac »

Ponuda je dobra 29,5 eura komplet gaziste sa celom i to vanserijske sirine i visine.U mom kraju komplet kao sto je Sasa rekao sa ogradom i rukohvatom kosta oko 60 eura.
I ovo ce da prodje.
(kada ti je lepo kao opomena ,kada ti je tesko kao uteha).
Strug i moja masta mogu da naprave svasta...
User avatar
NikadIzvini
Precizni šegrt
Posts: 54
Joined: 21 Oct 2016 07:56
Location: Podgorica

Post by NikadIzvini »

Sasa wrote:Ne znam za pojedinacno gaziste ali oblaganje stepenista(gaziste, celo, stubic, rukohvat, montaza, lakiranje) se kod nas krece od bukve 130 a od hrasta 200 evra!
Sasa, za koliko stepenica se odnosi ova cijena.

I jos jedno pitanje za tebe, da iskoristim upis: gdje U PG mogu da nadjem smirgl traku 610*100 granulacije 150 i vise. Trazio malo po gradu, tanka vajda, pa narucih preko interneta. Ali me za ubuduce zanima.
Podgorica
User avatar
borism25
Majstor
Posts: 351
Joined: 22 Sep 2015 21:02
Location: Osijek - Hrvatska

Post by borism25 »

NikadIzvini wrote:
Sasa wrote:Ne znam za pojedinacno gaziste ali oblaganje stepenista(gaziste, celo, stubic, rukohvat, montaza, lakiranje) se kod nas krece od bukve 130 a od hrasta 200 evra!
Sasa, za koliko stepenica se odnosi ova cijena.

I jos jedno pitanje za tebe, da iskoristim upis: gdje U PG mogu da nadjem smirgl traku 610*100 granulacije 150 i vise. Trazio malo po gradu, tanka vajda, pa narucih preko interneta. Ali me za ubuduce zanima.
2010 god je bilo ovo napisano ali evo mogu ti reci da sam pomagao kolegi nedavno te za iste novce, radilo se o Hrastu, te je kolega rekao htio 4 ili 50 cijena je ista.
Post Reply