frezer?

Gde da kupite drvo, gde da kupite alat, gde da kupite ovo, ono... Samo za članove.
Post Reply
User avatar
zole
Precizni šegrt
Posts: 92
Joined: 17 Dec 2007 21:58
Location: Ruma, Vojvodina

frezer?

Post by zole »

?
Last edited by zole on 29 Dec 2007 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

??
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

???
:)
Dobro, dosta je bilo zezanja.
Daklem zole ako ti nije jasno sta je frezer, frezer je uobicajen izraz za glodalo (tudjica, nemackog porekla).
Ili ako bi da saznas gde mozes da ih kupis, ima ih u svakoj malo boje snabdevenoj radnji, od Metroa, pa do Woby-a i buvljaka.
A ako nije to u pitanju, javi pa da brisemo diskusiju koja se sastoji od 6 znakova pitanja :)
User avatar
zole
Precizni šegrt
Posts: 92
Joined: 17 Dec 2007 21:58
Location: Ruma, Vojvodina

Post by zole »

mbole wrote:???
:)
Dobro, dosta je bilo zezanja.
Daklem zole ako ti nije jasno sta je frezer, frezer je uobicajen izraz za glodalo (tudjica, nemackog porekla).
Ili ako bi da saznas gde mozes da ih kupis, ima ih u svakoj malo boje snabdevenoj radnji, od Metroa, pa do Woby-a i buvljaka.
A ako nije to u pitanju, javi pa da brisemo diskusiju koja se sastoji od 6 znakova pitanja :)
"ne zezem se " znam sta je "frezer" i znam gde ima da se kupi! Postavio sam pitanje za predlog za kupovinu od nekih stotinak eura!?
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Huh, ajd sad, recimo da cemo naslov diskusije: frezer + jedan znak pitanja u telu poruke, "dosta slobodno" moci da protumacimo kao pitanje:
Jel ima neko predlog za frezer od oko 100 EUR :)
Bice da si nesto zbrljao prilikom editovanja.

Ja sam skoro prodao mali Makitin (cini mi se 1026 ili tako nekako, uglavnom model iz malo starije serije od pre 6-7 godina), gotovo nekoriscen za oko 50 (nisam se preterano trudio oko cene). Pretpostavljam da bi mogao da se nadje u savrsenom stanju za oko 100.
Onako na brzinu pogledano na interentu imas njihovu 3620 za oko 160Eur kod Belanovica. Cudno je da kod Belanovica stoji da je 600W, a na alpinastar siteu da je 860W (toliko pise i na Makitinom evropskom sajtu, bice da su kod Belanovica pogresno ukucali).
Moguce da ti je to slabasno, ali 900W odnosno 1100W su vec 260 odnosno 290 Eur.
Ja nikada nisam koristio Enhel i slicno drustvo, sa B&D i zelenim Bosch-om sam se druzio dosta kratko. Sve mi to deluje, onako, radi al nije to to, imao sam par B&D i zeleni Bosch alatki, ali sam se brzo rastao od njih. Ne znam sta bih drugo mogao da ti preporucim osim Makite. Stvari kakve ja volim i koristim (DeWalt, Festo, plavi Bosch, Metabo) su daleko iznad tog ranga cene.
User avatar
zole
Precizni šegrt
Posts: 92
Joined: 17 Dec 2007 21:58
Location: Ruma, Vojvodina

Post by zole »

hvala! i moj prijatelj se kune u makitu! sve sve al makita je ipak makita! jedina njegova prednost je sto zivi u londonu i tvrdi da tamo kupuje masine bar za 1/3 jeftinije od nas u srbiji!.
Post Reply