Donacije 2021

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Dobar dan želim
User avatar
J.Vlada
Majstor
Posts: 368
Joined: 09 Oct 2018 22:32
Location: Pancevo

Post by J.Vlada »

maricaiivica wrote:Bojan je uspeo da uplati hosting za 6 meseci, fali jos nesto novca za dodatnih 6 meseci.
Realno, slabo smo se odazvali.

Poziv i dalje vazi
U čemu je problem ustvari?
Premalo članova se odaziva ili su uplate simbolične?
Jasno je da i jedno i drugo može da reguliše problem....

Mozda bi bilo bolje kad bi bar odprilike znali o kojoj je sumi reč.... Ili , koja je donja granica za uplate...

U jednom postu gore, spominjes '' par stotina dinara ''...
Zar nije '' previse simbolicno '' ?!
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Nekada je preko 200€ kostala godina, danas verujem vise.
Bojan ce reci cifru ali se moze i naci na netu informacija.
Fora je sto ovaj forum broji puno clanova, verovatno oko 1000 aktivnih. Kada bi polovina uplatila po tih 100 ili 200 dinara, skupilo bi se za par godina.
User avatar
J.Vlada
Majstor
Posts: 368
Joined: 09 Oct 2018 22:32
Location: Pancevo

Post by J.Vlada »

maricaiivica wrote:Nekada je preko 200€ kostala godina, danas verujem vise.
Bojan ce reci cifru ali se moze i naci na netu informacija.
Fora je sto ovaj forum broji puno clanova, verovatno oko 1000 aktivnih. Kada bi polovina uplatila po tih 100 ili 200 dinara, skupilo bi se za par godina.
Ovo što si napisao je već dovoljno.... Nebitna je tacna cifra.

Jel imas neku drugu ideju?

A ovi, sto su vec dali, da '' zavrnu jos jednu turu '' ?

Lako je moguce da je mnogima PayPal komplikovan
User avatar
sonus70
Samostalni majstor
Posts: 178
Joined: 30 Jul 2017 10:38
Location: Novi Sad

Post by sonus70 »

Nije izgovor "PayPal komplikovan". Dao je Bojan sve potrebno i za direktnu uplatu na račun Banke Poštanske štedonice. Pa ako neko nije već naučio kako da sa mobilne app plati 1000 kinti nekome na račun a verujem da su do sad svi naučili i koriste za komunalije, šta je problem popuniti uplatnicu i platiti na nekom šalteru. Bar sad toga ima na svakom ćošku.
Ovo za direktnu uplatu na račun važi za nas iz Srbije. Ne znam kako to ide od "odande" ali ostaje PP svakako
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

U prethodnih 6 sati, na forumu je bilo prijavljeno 19 registrovanih clanova...
Toliko
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Ne mozemo naterati nikoga da uradi bilo sta. Koliko se moze i ako se moze.

Hvala svima koji su uplatili donacije. Iduce godine ce biti bolje.
User avatar
drBouz
Majstor
Posts: 380
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by drBouz »

Ljudi da li je neko uplatio sa kompa sa telenor/mobi banke (pitao vec na prvoj stranici)?
Da li je neko sa podrucja bgd-a, kome je uspesno prosla uplata voljan da uplati jos jednom - sescu na bajsic i donecu mu, vrlo rado.
regularan tip skroz
User avatar
bumbus
Precizni šegrt
Posts: 76
Joined: 29 Nov 2011 13:24
Location: Vojvodina

Post by bumbus »

maricaiivica wrote:U prethodnih 6 sati, na forumu je bilo prijavljeno 19 registrovanih clanova...
Toliko
Realno, ako izbrojis imena onih koji su uplatili, to je otprilike to - aktivni clanovi :)
Ako hocemo da forum ostane ziv, moracemo malo vise da se potrudimo. Npr. ja jesam uplatio (neimenovani ERSTE), malo i vise od 1000din, i smatram da mi ovaj forum ne vredi vise od toga. Puno zapocetih tema, projekata, saveta o alatima/pomagalima koji nemaju nikakav epilog i nazalost vecina postova u poslednje vreme se svodi na prepirke i licne stavove sta je bolje, kinesko djubre vs. profi alat, rucna vs. masinka obrada i sl. (saveti su jedno ali licni stavovi su drugo - i na kraju krajeva, iskreno zabole me da li je neko iznivelisao sa vagres crevom ili sa laserom iz lidla)
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14941
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

@drbouz
Sta ti je problem?
Jednostavno prenos na broj racuna sa prve stranice.
sifra placanja: 289, Transakcija po nalogu gradjana.
U polje opis stavis sta god ti padne napamet, poziv na broj prazno, ime primaoca Bojan Damjanovic, ako insisitira na adresi, napises "GDPR" :)

Nemam telenor banku, ali ne vidim sto bi se njihova aplikacija nesto drasticno razlikovala od ostalih.
User avatar
drBouz
Majstor
Posts: 380
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by drBouz »

E'o kaze da je proslo malo neke sitnine.
regularan tip skroz
User avatar
mtadic
Precizni šegrt
Posts: 66
Joined: 24 Sep 2008 08:59
Location: Vrsac

Post by mtadic »

Jos jedan doprinos predivnom sajtu.

Pozdrav
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

bumbus wrote:
maricaiivica wrote:U prethodnih 6 sati, na forumu je bilo prijavljeno 19 registrovanih clanova...
Toliko
Realno, ako izbrojis imena onih koji su uplatili, to je otprilike to - aktivni clanovi :)
Ako hocemo da forum ostane ziv, moracemo malo vise da se potrudimo. Npr. ja jesam uplatio (neimenovani ERSTE), malo i vise od 1000din, i smatram da mi ovaj forum ne vredi vise od toga. Puno zapocetih tema, projekata, saveta o alatima/pomagalima koji nemaju nikakav epilog i nazalost vecina postova u poslednje vreme se svodi na prepirke i licne stavove sta je bolje, kinesko djubre vs. profi alat, rucna vs. masinka obrada i sl. (saveti su jedno ali licni stavovi su drugo - i na kraju krajeva, iskreno zabole me da li je neko iznivelisao sa vagres crevom ili sa laserom iz lidla)
Ako prebrojis uplate, 16 ljudi. Mozda sam nekoga ispustio.
Mislim da smo se "izlomili" da pomognemo mnogo vecem broju ljudi, koji i dalje posecuju ove stranice.
Mislim da je mnooogo vise od nas 16, ovde procitalo i naucilo nesto pametno. Cuj nesto, mnogo pametnog.
Ocekivao sam mnogo veci broj ljudi, nisu bitni iznosi. Ideja i jeste bila, koliko ko moze.
Ko sto rece Bojan, bice bolje dogodine
Post Reply