Okupljanje, Sajam 2008

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Okupljanje, Sajam 2008

Post by mbole »

Uzivo, sa sajma.

Sta je bre ovo?
11:25 a jos uvek nigde nikoga!

Nazalost Perper nije na uoicajenom mestu ispred hale 5 vec je pomeren malo prema ulazu u sajam, to jest nalazi se ispred hale 2.
To je ona hala sa tri nivoa i u kojoj su na najnizem nivou uvek izlozen alat i masine.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ko je bio prvi?
Naravno: deka :) (Yetta)
Onda je stigao i Metabo
Image
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Ljepo je ovo javljanje uživo baš mi je žao šta nisam u mogućnosti da dođem.Mbole moliću jednu sliku svih vas i poimence da vas sve upoznam bar ovako,i nema spavanja dok se sve neobjavi (šaim se ), pratim događaj preko foruma a vama ljepu zabavu.;)
Last edited by Strkic on 15 Nov 2008 14:41, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Ja tek sad sa posla JBG!
Lepo se provedite!:D
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ode Metabo (obaveze na poslu), ode Yetta (porodicne obaveze: dve unuke), osta ja sam ka u gori vuk...
No ne damo se.
Zasad nikog ni da priviri. Dule se javio, u poslu je koji nije stigao da zavrsi, ostali...
Bas ste me razocarali :(
No ja jos uvek hrabro sedim u Perperu i ispijam pivo :)
User avatar
Pedjamil
Majstor početnik
Posts: 125
Joined: 16 Sep 2008 18:50
Location: Beograd

Post by Pedjamil »

Ja sam hteo da dodjem iz sve snage , ali sudba kleta...Pukla mi je vodovodna cev ispod temelja kuce... :( Ispostavilo se da mogu da razvijem i drugu karijeru (rucni razbijac armiranog betona , sa istovarom u tacki A...). Posto je to malo oduzelo vremena (do 8 uvece) nisam uspeo , a hteo sam...Idem sutra , ako je jos sta ostalo na sajmu :(
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Meni je stvarno zao sto nisam mogao da dodjem. Isprecile se neki problemi, jbg. Nadam se da ste popili i neko pivo za mene.
salchi-ciro
Samostalni majstor
Posts: 166
Joined: 17 Sep 2008 17:00
Contact:

Post by salchi-ciro »

Ja dolazio,doručkovao piletinu,popio piće ,odmah iza vašeg stola sedeo,nikog nije bilo,posle navraćao opet neme nikog,sedeo dole niz stepenice,naručivao klaker,konobar bledo gledao u mene,
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

Bojan wrote:Meni je stvarno zao sto nisam mogao da dodjem. Isprecile se neki problemi, jbg. Nadam se da ste popili i neko pivo za mene.
Ne samo za tebe Bojane, nego za ceo forum (sreća naša što se ne naplaćuje WC) !? :)
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

salchi-ciro wrote:Ja dolazio,doručkovao piletinu,popio piće ,odmah iza vašeg stola sedeo,nikog nije bilo,posle navraćao opet neme nikog,sedeo dole niz stepenice,naručivao klaker,konobar bledo gledao u mene,
Kako nikog, ja se ukočiš od zime na onim stoličicama - ko pingvin sam se dogegao kući. :(
Ali ipak stvarno mi je žao što vas nije bilo više. Bila je dobra prilika da se više upoznamo i da se izmene poslovna iskustva. Od Boleta se itekako može podosta naučiti kroz razgovor - živa enciklopedija.
Last edited by yetta on 16 Nov 2008 09:32, edited 1 time in total.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Ljudi ja sam se ispričao i naveo razlog mog ne dolaska ali stvarno su drugi koji su tu u Beogradu i bližoj okolici razočarali.:(
Last edited by Strkic on 16 Nov 2008 11:54, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Pedjamil
Majstor početnik
Posts: 125
Joined: 16 Sep 2008 18:50
Location: Beograd

Post by Pedjamil »

Dakle , bio sam (takoreci protrcao) na sajmu i smatrao bih to izgubljenim vremenom da nisam svratio kod poznanika na standove i pitao se sa njima (uglavnom su zadovoljni posetom i uspehom ). Jedino "novo" sto sam video je kod MASS alata FESTOOL "keksarica" koja nije keksarica , nego pravi rupe za cepove (kao za male cafne) . To je neko glodalo koje se mrda levo desno (kao kad se frezerom pravi utor za , recimo , skrivene sarke). Spolja izgleda kao keksarica i ima neke dodatke (razni uglovi i podesavanja). Cijena - prava sitnica...900 neurona. Osim par drvenih komada namestaja (imali su lepo drvo - tikovinu) , nista novo nisam video, a nazalost i nista zanimljivo (osim poneke hostese :) ). More tapaciranog namestaja , a neki su instalirali na standovima i modele od prosle , pa cak i pretprosle godine...tuzno. Pokupio sam par vizitki za neke usluge i materijale (furnir i neki specijalni okovi) koji mi mogu zatrebati i to je to...Naravno , odusevio me troosni obradni centar CNC , koji ima cenu za NASA , ali , to svejedno sluzi za industriju...U stvari , najveca steta je sto se nisam upoznao sa kolegama sa sajta , ali , nadam se , bice jos prilika.
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

Å TRKIĆ wrote:Ljudi ja sam se ispričao i naveo razlog mog ne dolaska ali stvarno su drugi koji su tu u Beogradu i bližoj okolici razočarali.:(
Ništa od toga dok neko od roditelja ne napiše opravdanje! :lol:

Å alim se naravno, sa moje strane ja sam ti opravdao časove za 15.11.2008 ali nemoj da se to ponovi, i onako si ti "najbliži" Beogradu :)
Pozdrav kolegi Å trkiću od barbe.
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Pozdrav barba,iskreno ja nisam niti sekunde sumnjao da ako će netko doći i to na vrijeme da će to biti netko drugi doli tebe svaka čast, nek drugi mlađi vide šta je stara škola preciznosti i točnosti ,morali bismo se svi ugledati na tebe.Ove godine nisam mogao nikako doći jer smo svi u isčekivanju sretnog dana ali dogodine se nadam da ću doći pa makar samo tebe i boleta vidio i upoznao.A znate kako se kaže da se prvi mačići bacaju u vodu stoga za prvo okupljanje dobro.
Last edited by Strkic on 16 Nov 2008 21:07, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
emcanke
Majstor
Posts: 349
Joined: 04 Sep 2008 13:07
Contact:

Post by emcanke »

Pedjamil wrote:Pokupio sam par vizitki za neke usluge i materijale (furnir i neki specijalni okovi) koji mi mogu zatrebati i to je to...
Mene interesuje furnir ako moze adresa.
Post Reply