Da se malo druzimo... odavno nismo

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
drBouz
Majstor stolar
Posts: 418
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by drBouz »

Poslao sam mu i ja na pp.
*kad se rojimo? Je l' da se krece lagaHno?
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3773
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by maricaiivica »

Za one koji nisu bili, druženje se odigralo i potrajalo je do pred mrak. Što se mene tiče, bilo je bolje nego što sam planirao.
Neki su bili prvi put, neki su iz "redovne postavke".
Hvala svima koji su bili, a ovi koji nisu...više sreće u sledećem izvlačenju.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5422
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by singer »

Skup je bio lep ;)
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by metabo »

Pre svega, hvala dobrim starim drugarima koji su me se setili i pozvali na ovaj skup. Marica sjajan domaćin, društvo fenomenalno!
Prijatno sam iznenađen odzivom, a i samom činjenicom da forum tako lepo živi i da i dalje širi pozitivnu energiju kroz ovakva druženja.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1723
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by Dule »

Domaćine hvala
Momci, stvarno Vas je lepo videti tako nasmejana i vesele.

Do sljedećeg druženja …
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3773
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by maricaiivica »

Rekao bi da je krajnje vreme da se malo podružimo.
Šta mislite da u narednih npr mesec dana nešto organizujemo?
Prostor gde smo već bili je na raspolaganju, prostrano je,...Meljak, nadomak Beograda.
Na prvu da predložim 9. maj.
Šta kažete na predlog?
Koliko nas ima?
User avatar
drBouz
Majstor stolar
Posts: 418
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by drBouz »

Ako budem mogao da vozim - i'm in (imam neku operaciju sake 30. aprila). *cak imam i skoro ispravan full auto pa mogu i mboleta ovog puta da bacim do bataje - ako se ne olesim :)
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3773
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by maricaiivica »

Sada i mbole ima auto, ali pustite to, prevoz uvek možemo rešiti.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 15118
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by mbole »

Ja sam uvek za :)
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3911
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Severno od Kunduza

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by BR »

I ja sam tu, mozda i postignem da dodjem.
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3911
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Severno od Kunduza

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by BR »

Ako je drustvo raspolozenije za druzenje negde juznije, moze i kod mene.

Okolina Cacka.
User avatar
LepoJeBitiFin
Majstor majstora
Posts: 614
Joined: 06 Feb 2011 17:34
Location: Kraljevo

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by LepoJeBitiFin »

Meni bi odgovarala ta okolina .
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3773
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by maricaiivica »

Nemam problem ni sa okolinom Čačka, ja sam bio na obe lokacije :cool:
Ajmo da definišemo to, a i da dozovemo još nekoga od ovih što retko svraćaju.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 15118
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by mbole »

Meni sve odgovara...
Za dobro prase... :)
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3911
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Severno od Kunduza

Re: Da se malo druzimo... odavno nismo

Post by BR »

Pretpostavljam da nema dogovora za sledecu nedelju.
Post Reply