Sajam namestaja 2015

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
hak1
Majstor majstora
Posts: 600
Joined: 09 Jun 2008 02:33
Location: Titograd
Contact:

Post by hak1 »

Bio sam u neku trku, i kasno vidio da mi ističe registracija. Brzo ću ponovo u BG, i javljam se da se družimo. Pozzzz.
Kad se spava, spavam. Kad se jede, jedem. Kad se radi, ne smetam.
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Sta bi sa druzenjem na sajmu, gdje su zaglavile te slike!?
Beogradjani :skratta::skratta::skratta:
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ne bi na karaju nista :(
Dule uleteo na par sati iz zbriso nazad kuci pre nego sto sam ja i izaso s posla.
Rade je bio negde na sajmu koliko sam cuo od duleta.
Meni se malo zapetljalo na poslu, pa sam ostao duze nego obicno... posle i nije bas imalo smisla da se ide...
A i Dule mi rece da nema nista pametno da se vidi...

Sve u svemu... druzicemo se nekom drugom prilikom.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

meni propade gratis ulaznica ::neznam:::groota::groota::groota:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Ja sam bio u cetvrtak, od forumasa vidio samo maricu na kratko, a na sajmu je imalo sta da se vidi i ako je djelovao prazno.

Najvise se vidjelo da kod proizvodjaca namjestaja od drveta iste muke svi muce. Iskrivljeno, neosmirglano,..., a cijena paprena.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Ja sam bio u četvrtak, ali zbog nekih privatnih i ljudskih obaveza,vrlo kratko.
Sajam kao sajam,uvek sam ga gledao kao mesto za jednu ideju,jedno upoznavanje,jedno saznanje,takav je bio i ovaj :)
Sam sajam,dosta drveta u odnosu na predhodne,nikada manje plocastog nameštaja i poprilično tapaciranog.(ovo je moje lično mišljenje i ubedjenje)
licno mi se svidja sto su masine i repromaterijali odvojeni od nameštaja :)
U svakom slucaju vredi 300din.A posle petnaestak godina sajam kao vasar :)

Ps.meni licno zao sto nisam stigao do ranga izlagač
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Jbt... "beogradjane" prozivate... a od vas niko da se javi????
Pogubili telefone, pa ostali brojevi u starom?
User avatar
nikola28
Majstor majstora
Posts: 566
Joined: 22 Jun 2010 18:40
Location: Lazarevac

Post by nikola28 »

Jel neko gledao stand Artisana i sta mislite?
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Bas zbog njihovog standa sam napisao da nas sve iste muke muce.
Dizaen i tehnologija su im fenomenalni, ali ...

Isti taj izlog sam gledao na Budvanskom sajmu u martu, sad na Beogradskom je sve deformisano.
Na komodama su i korpusi drveni pa je, ko je otvarao, mogao da vidi podmetnut presavijen papir od novina da police ne ispadnu i ne klecaju.
Vrata komoda su radjena bez okvira pa su se iskrivila, nije im pomogao ni usrafljen aluminijumski flah sa unutrasnje strane.
Osim toga taj flah su usrafili obicnim sarafima a nisu frezenkovali rupe pa kompletne glave vire vani. :forbannad:

Iz bosne je bila i firma gazzda sa istim programom kao Artisan (isti su im dizajneri) i kod njih je sve bilo perfektno, vjerovatno dok drvo ne odradi.

Imalo je izlagaca i iz Srbije sa slicnim u potpunosti drvenim stolovima i komodama ali sa dosta losijom zavrsnom obradom.
Ne znam imena ali jedni koji su se dicili sopstvenim dizajenom imali su nevjerovatno losa tehnicka rjesenja sve je bilo klimavo i lose kad zaviris ispod sminke.

Drugi su izlozili neki trpezarijski sto sa slaganim rombovima od tri vrste drveta, ne znam kakvo im je svjetlo tamo gdje rade ali na sajmu je taj sto izgledao sramotno.
Smirglano je vjerovatno dva puta sa velikim skokom izmedju granulacija (p100-p320) pa se po resama moglo vidjeti i kojim je redom smirglano i gdje se majstor vise zadrzao prilikom smirglanja.

Sve u svemu imalo je svasta da se vidi.
User avatar
radenko
Vrhunski majstor
Posts: 1219
Joined: 12 Nov 2010 07:59
Location: valjevo

Post by radenko »

sale sto se tice zavrsne obrade kod 90 posto izlagaca nije pipnuto sitnijom smirglom od 120 i to na exponatima za sajam sto se vidi sa 5 metara a kamo li kad ga pomazis kako je nas narod naucio samo sto to vecina nevidi i vazno je da sija!
smirglaj nikad dosta
User avatar
tishler
Moderator
Moderator
Posts: 1008
Joined: 31 Jan 2010 21:14
Location: Tuzla

Post by tishler »

Sajam puno bolji nego kod nas u Bosni ali mene je zanimao samo stilski namjestaj drugo nista nisam ni vidio ....ako to drugi rade puno bolje od mene da idem cuvat ovce :)
Od njih nekoliko koji su izlozili svoj stilski namjestaj jedino me odusevila firma iz Novog Sada es -sistemi ovi ostali to ne rade nista bolje nego ja
Drago mi je da sam bar na kratko upozno radenka i maricuivicu a zao mi je sto nisam upozno boleta tako da sledeci put bole dolazim ti u firmu :)

slike sa sajma
ImageImage

ImageImage

moje slike :)

ImageImage

ImageImage
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs

www.stolarskaradionica.com
User avatar
radenko
Vrhunski majstor
Posts: 1219
Joined: 12 Nov 2010 07:59
Location: valjevo

Post by radenko »

tishler mogu ti reci po slikama da imas bolji namestaj nego mnogi na sajmu . Drago mi je da smo se na kratko upoznali a i sa maricomivicom se znam od ranije pa lep pozdrav i mora se napraviti sire i duze druzenje samo nam treba dobar organizator dobre zabave!
smirglaj nikad dosta
Post Reply