Stolari kao ljudi

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Gorane ovo sa pecanjem ti i nije tako losa ideja! :lol: :D
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Dobro jutro ili nekima već dobar dan,ali s obzirom da sam došao s posla oko 4.30 danas meni je dobro jutro.Kolega yetta imate srdačan pozdrav od drage mi supruge.A imam i jednu ideju mada nije za ovu temu ali sad kad sam već ovdje ,malo sam čitao o druženju stolara kao neko okupljanje a vidio sam da su neki to i realizirali samo da kažem da sam i ja zainteresiran,a ideja je da svaki stolar napravi svoj neki štap za pecanje pa da se okupimo negdje i napravimo neko natjecanje u pecanju fore radi a nakon toga ulov u lonac a ono sa strane šta bude može i ribica prasica pa kud puklo.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Sledećih nekoliko poruka sam premestio ovde da ne bih "trovao" original temu
'-------------------------------------------------------------------------------------------



dushan-e, molim te nemoj da ispravljaš svoje stare poruke (ubacivanje slika, komentara....; ispravak teksta..) ukoliko je bilo diskusije posle nje. Učesnicima u diskusiji se ni na koji način ne pokazuje da si uradio neke izmene, pa može nešto lako da promakne.

Ako imaš potrbu za takvom akcijom najbolje je da pošalješ novi post sa "dodacima".

Hvala.
User avatar
dushan
Zarezivač olovaka
Posts: 15
Joined: 24 Jan 2009 12:21

Post by dushan »

metabo wrote:dushan-e, molim te nemoj da ispravljaš svoje stare poruke (ubacivanje slika, komentara....; ispravak teksta..) ukoliko je bilo diskusije posle nje. Učesnicima u diskusiji se ni na koji način ne pokazuje da si uradio neke izmene, pa može nešto lako da promakne.

Ako imaš potrbu za takvom akcijom najbolje je da pošalješ novi post sa "dodacima".

Hvala.
Gospodine,

smisao kod "ispravke" teksta se nigde nije promenuo (!!!) osim što sam ispravio samo i samo tkzv. PROGUTANA slova u brzini prilikom pisanja i još jedino ubacio sliku kod prve poruke i ubacio sliku kod poruke broj 13!

Å to ce reći da smisao poruka nije narušen i dalji tok obesmišljen, a to se sve uostalom i može i videti u vašoj MySQL bazi ili PostgreSQL ili sličnoj baz koja radi sa PhpBBi!
Last edited by dushan on 23 Jul 2009 19:38, edited 1 time in total.
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

jeste li vi stolari ili ...
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

pajja wrote:jeste li vi stolari ili ...
Stolari, moj Pajo! Stolari. :)
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

dushan wrote:Å to ce reći da smisao poruka nije narušen i dalji tok obesmišljen, a to se sve uostalom i može i videti u vašoj MySQL bazi ili PostgreSQL ili sličnoj baz koja radi sa PhpBBi!
Kolega, poruku ti nisam poslao da bih sa tobom polemisao. Najlepše sam te zamolio da budeš kolegijalan i ne ispravljaš poruke nakon kojih je bilo komentara. Da li si ispravio slovo ili dodao čitave rečenice, to nije bitno. Niko nema vremena da se bavi logovima i upoređuje sadržaje poruka pre i posle svake izmene na forumu. Gde bi nas to odvelo?
Post Reply