Okupljanje stolara u Pozezi 2012

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
Post Reply
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Čovjek nema šta reći za članove foruma kad je rječ o pomoći drugima savjetima slikama ili bilo kako ali kad trebamo sjesti i pojesti nešto i popiti onda nas nema nigdje.
Mogu razumjeti da je možda neka sezona sa poslom ali jedan dan slobodnog si možete priuštiti dajte da se malo vidimo upoznamo popričamo.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

radmit wrote:3512 Korisnika nas sedam na spisku,dajte ljudi dodjite netrebaju pare sve je na racun kuce ajde da se druzimo.Pa kad Rjecka ekipa moze da prevali 700 km sta je sa clanovima iz Uzica ,Kraljeva,Valjevo,Beograd,Singer tebi i ovima iz Vojvodine treba da posaljem pismene molbe da dodjete pa i Bosna je odmah preko Drine sat voznje do mene.... ::neznam::
Daleko im ::neznam:: ili ne smiju doći :skool:

al nas sedam kad se natankamo pa razbacamo po Zlatiboru , mislit će ljudi da nas je četrdeset :skratta: :skratta: :skratta:
Last edited by ropee on 26 Jun 2012 09:33, edited 1 time in total.
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

dosao bih ja ako mi neko napise opravdanje :skratta::skratta::skratta:

zaklo' sam se s poslom,radim nekim ""ludacima"" ,obecao sam da ce biti gotovo do 1-og :sjuk:

ako p*p*z*im eto mene :happy:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Super se provedite, a bice prilika jos za druzenje! :groota:
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3690
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Da znate i da hocemo :)
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

maricaiivica wrote:Da znate i da hocemo :)
Ako bog da :pljesk:
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

Zbilja ovaj spisak se ništa ne povećava :pun: , očito je forumašima teško :part: :smejanje:

Å teta da za okupljanje stolara najavljeno prije mjesec dana ne možete odvojiti jedan dan ( lokalni momci ??) ili dva .
Pa i mi imamo obaveza ali smo zbog rano najavljenog termina uspjeli izorganizirati i osloboditi ovaj vikend za druženje , koje ni jedan novac zarađen za taj dan ne može platit ::neznam::
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Skup kod mene pre podne ,sedamo u kombi i idemo na obilazak Zlatibora .Jagnje ,rostilj ,cumur ,opijati u dostavnom vozilu iza nas.Druzenje na Zlatiboru pa nazad da bi Strki stigao u trecu smenu.Beogradjani i Dule bi valjalo da dodju do mene ranije da neidemo bespotrebno autima kada ima prevoz a mozemo i da se malo lazemo usput :part:
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Beogradjani i Dule bi valjalo da dodju do mene ranije da neidemo bespotrebno autima kada ima prevoz a mozemo i da se malo lazemo usput
Misliš na petak :smejanje:
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Pa tebi je sve jedno ti si vise u Pozezi nego kuci :reta:
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Skup gostiju koji ce sa kombijem na Zlatibor subota 9 h kod mene kuci ili ti Tatojevica 16 .Koji dolaze sopstvenim prevozom najlaksi put je ,Uzice,Bela Zemlja,Rozanstvo,Gostilje vodopad lokacija jagnjeta .Ko se odluci u poslednjem momentu pare netrebaju pice imamo,jagnje smo savatali,potrebno je dobro raspolozenje moj tel 0600833303 ako nekome sta zatreba.
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3690
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Ljudi, bice i dnevnice za goste!
Jos se veca kolike ce biti ali 10ak eura i gorivo za put ce verovatno biti prihvatljivo :)

Rade ima jedno pitanje.
Ko ce sta piti od prijavljenih, da se i to obezbedi?
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Ko što reko, nadam se da će neko da savata kameru pa da snima najzanimljivije momente... ;)


Lepo se provedite!
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

možda ćemo i snimit, ali nema ništa od reporta :P , ko oće da vidi neka dođe :oskyldig:
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

ropee wrote:možda ćemo i snimit, ali nema ništa od reporta :P , ko oće da vidi neka dođe :oskyldig:
:prsgore:
Post Reply