Da li treba da se bavimo i "nestolarskim" temema

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Bane, ja i dalje nisam bas siguran da shvatam sta hoces da kazes. Imao sam utisak da ti smeta sto je tema na pogresnom mestu, no sam si rekao da to nije u pitanju.

Ako bi moglo malo jednostavnije, da ne ulazimo u diskusije oko sujeta i slicnih gluposti, posto niti mislim da toga ima, niti vidim da je necija ovde povredjena.

1. Mislis da ovaj forum treba da se bavi samo i iskljucivo stolarijom i nicim vise
2. Nesto drugo?

Ako je ovo pod 1, ne slazem se sa tobom, a mislim da se ne slaze ni vecina ljudi na forumu.
Stolarija nam jeste primarna stvar, oko toga smo se okupili, i ocigledno je da se forum time bavi. Ali zasto bi bilo nepodobno da razgovaramo i o necemu sasvim desetom?

Neke stvari smo unapred izbacili iz diskusije (npr. politika, religija...) jer nam je svima muka od toga, a i momentalno bi se pretvorili u sajt za prepucavanja.

Ali stvari koje su "normalne", jos pogotovu ako su vezane za tehniku, verujem da zanimaju dobar deo ljudi na forumu.

Naravno, niko ne kaze da nemas pravo na svoje misljenje, samo imaju ga i ostali. Od onih koji su se do sada ukljucili u ovu diskusiju ti si jednini koji zatupa ovakav stav (ako sam dobro razumeo koji je).
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

mbole wrote:Od onih koji su se do sada ukljucili u ovu diskusiju ti si jednini koji zatupa ovakav stav (ako sam dobro razumeo koji je).
Blago tebi, ja i dalje nemam pojma šta je pisac (branimir) hteo da kaže :(

Branimire, sve što imaš da kažeš protiv mog kuckanja po ovom sajtu samo izvoli, pucaj! Tu smo da saslušamo primedbe, predloge, sugestije, kritike, zahteve, želje... Uvek može bolje. To što sam se ja prihvatio nekih obaveza ne znači da da su te obaveze po svačijem ukusu. O tome "ko ima veći" je glupo da pričamo ovde i tu smatraj da nemaš sagovornika. I opet, pojma nemam šta si hteo da kažeš i pored najbolje volje da razumem tvoj post.
User avatar
sloba10
Majstor majstora
Posts: 746
Joined: 10 Mar 2010 22:12
Location: vinski Srem

Post by sloba10 »

metabo wrote:
mbole wrote:Od onih koji su se do sada ukljucili u ovu diskusiju ti si jednini koji zatupa ovakav stav (ako sam dobro razumeo koji je).
Blago tebi, ja i dalje nemam pojma šta je pisac (branimir) hteo da kaže :(

Branimire, sve što imaš da kažeš protiv mog kuckanja po ovom sajtu samo izvoli, pucaj! Tu smo da saslušamo primedbe, predloge, sugestije, kritike, zahteve, želje... Uvek može bolje. To što sam se ja prihvatio nekih obaveza ne znači da da su te obaveze po svačijem ukusu. O tome "ko ima veći" je glupo da pričamo ovde i tu smatraj da nemaš sagovornika. I opet, pojma nemam šta si hteo da kažeš i pored najbolje volje da razumem tvoj post.
Па како не разумеш?
Хтео је ТО да нам каже :oskyldig::ongel:
Дођох, видех, побледех
branimir
Majstor majstora
Posts: 691
Joined: 13 Dec 2007 09:46

Post by branimir »

Jednom kad se sretnemo, a nadam se da ce mo se sresti, razjasnicemo se, odustajem
od ovoga, volim sagovornika da vidim ispred sebe. Kako ste me shvatili i da li, nije vise bitno.
Post Reply