Otvaranje mnogo prozora

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
Post Reply
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Otvaranje mnogo prozora

Post by velja »

Da li se jos nekom desilo da posle slanja poruke na forum Exporer pocne da otvara jedan za drugim mnoogo prozora??? Napominjem da se to ne desava stalno neko samo kad posaljem poruku pa posle slanja osvezi tu temu. I to ne stalno.
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Men se to nikada nije desilo na Fajerfoksu. Bagoviti IE ponovo pokazuje svoje pravo lice. :)
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Koristim i IE i FF i nisam imao takvih manifestacija.

Doduse nikako da ustanovim koji mu je kriterijum za to da li su poruke nove ili nisu, posto mi u sred rada odjednom proglasi sve za staro (nebitno koji browser koristim). Sad dal se to desava samo kad upisem neku novu poruku, ili i "onako" jos nisam uspeo da ustanovim. Samo upisivanje neke poruke, nemora da znaci da ce to da mu se desi.
User avatar
djagi
Majstor
Posts: 309
Joined: 12 Dec 2007 01:11
Location: Trstenik

Post by djagi »

i meni se desi da kad upisem odgovor ili nesto i posaljem obrise mi sve tako da nove teme i odgovore kada se vratim ne mogu da pratim nego moram po datumu da trazim sta nisam pregledao.U sustini ne smeta mi jedino sto preskocim nesto i vidim posle nekoliko dana
User avatar
djagi
Majstor
Posts: 309
Joined: 12 Dec 2007 01:11
Location: Trstenik

Post by djagi »

Jos jedno pitanje: kako moze da zadnji odgovor bude na prvoj strani,tj da satrnice idu kontra redom,od zadnje ka prvoj.Cini mi se da na nekoj temi ima a sad ne mogu da se setim koja je.Ako moze bilo bi dobro a nije obaveza
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Ne znam koji se interfejs koristi u forumu, ali bilo bi zgodno da postoji "drvo" sa porukama u okviru teme
Post Reply