Novosti o stolarskoj radionici

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
Post Reply
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Novosti o stolarskoj radionici

Post by Bojan »

Možda su neki od vas upoznati, možda neki nisu, neki su možda primetili novi link gore, pored Blog-a - poslovi. Svejedno. Red je da objavim da radim na novom delu sajta već duže vreme, o čemu sam pisao na blogu stolarske radionice.

Ovaj deo sajta je zamišljen kao zamena za postojeću "berzu poslova" koja se nalazi u forumu - na kraju sveta. Moguće je da dosta ljudi dolazi i kako bi pronašlo nekog majstora da mu se završi neki određeni posao - napravi određeni nameštaj(kuhinja, komoda, stolica i slično) a sada postoji mogućnost i za to. :)

Stranica se još uvek radi, ali neke osnovnei nešto naprednih mogućnosti - postoje. Sad smo u fazi testiranja, pa pozivam sve koje interesuje da se uključe u testiranje.

Znači majstori stolari pronadjite posao, ili ljudi, neka vam se napravi namestaj i uključite se u testiranje.

Naravno, još uvek se radi, pa ćete primetiti šaljiv ton u pojedinim poslovima :) .

Ok, to je to za sada.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

mnoooggoo obecava!!!
ajde da vreme ucini svoje.;)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Lepo bogami samo i da zazivi.
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Zaživeće. Uz dobru reklamu, hoće. No, teo sam nešto drugo da kažem: kada bude sve gotovo, sve podatke ćemo pobrisati, i krenućemo sve ispočetka. Tako da, nema brige oko podataka, ne moraju da se unose tačni podaci, samo email je za sada bitan.
User avatar
jole
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 05 Dec 2009 16:37
Location: Nish

Post by jole »

extra je, svidja mi se zamisao samo da zazivi. pozdrav
Post Reply