Sajam 2010 Bg-skup clanova u subotu 20.11.2010

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

mbole wrote:Evo je i slikica:
[url]http://img219...us/img219/8596/sajam2010.th.jpg[/url]
Ulaz za pešake je skroz u donjem desnom uglu slike. Bez obzira, svako zna gde je izlz iz tunela, kad se popne stepenicama. :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

pa valjda cemo naci gde da udjemo.:lol::lol::lol:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Ukljucite navigaciju!!!!!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

radmit wrote:Ukljucite navigaciju!!!!!
mislis jezicinu :lol::lol::lol:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

:)

Ima li nekakav plan druzenja?
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

metabo wrote:
mbole wrote:Evo je i slikica:
[url]http://img219...us/img219/8596/sajam2010.th.jpg[/url]
Ulaz za pešake je skroz u donjem desnom uglu slike. Bez obzira, svako zna gde je izlz iz tunela, kad se popne stepenicama. :)
U pravu si. Ja sam ga obelezio tako da je na zeleznickim sinama :)
Dule wrote:Ima li nekakav plan druzenja?
Ima:
1. Nadjemo se
2. Zujimo kroz sajam, onako u gomili, zastajemo na standovima koji imaju najzgodnije hostese, malo zapitkujemo, zvizdimo, ko se usudi moze i da stipne :) (ostali ga naravno pokrivaju)
3. Nadjemo neki dobar bircuz, i utamanimo im zalihe piva i vina, saljemo gazdu u prvu radnju na cosku da donese jos.
4. Oni hrabriji, vrate se da jos jednom obidju standove sa zgodnim hostesama.
5. Kad se vrate (u medjuvremenu gazda nabavio pice), glasamo za najzgodniju (papirici, sa nickom clana foruma i opisom hostese, obavezno navesti firmu na cijem je standu i barem boju kose i duzinu suknje).
6. Od onih koji su glasali za hostesu koja dobije najvise glasova, iz sesira izvlacimo sretnog dobitnika, koji dobija pravo da plati turu pica

:)
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3690
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

:P Danas sam imao prilike da pred otvaranje probazam malo sajmom i ko velim da vam zagolicam mastu pa da dodjete u sto vecem broju. Kasno sam se setio da imam telefon koji ume da slika, ne bas sjajno ali...

Image Image

Image Image

Ono sto je sigurno je da je kriza udarila mucki i da su mnogi standovi dosta manji nego prethodnih godina.
Svakako ima svasta za videti :)
User avatar
spock
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 215
Joined: 10 Jun 2010 09:24
Location: Bačka Topola

Post by spock »

jedan predlog (možda nije kasno za dogovor):
da se okupimo ISPRED ulaza na sajam i organizujemo kao grupni obilazak sajma (organizovana grupa), jer su tako karte jeftinije za oko 30%
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

A sta cemo sa kolima?
User avatar
spock
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 215
Joined: 10 Jun 2010 09:24
Location: Bačka Topola

Post by spock »

Pa valjda i to može da se organizuje, pošto ih oarkirate u krugu sajma i uračunava se u cenu ulaznice, pretpostavljam.
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3690
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

ulaz za kola je 100din za sat i 500 za dan :D i nije vezan za ulaznicu u sajam
User avatar
Xpert Senka
Šegrt
Posts: 37
Joined: 03 Sep 2010 17:12
Location: Beograd

Post by Xpert Senka »

Prijavljuje se jedna manja ali veoma šarena grupa - komada "videćemo". Ima ih tu od stolara u želji, i stolara u pokušalju, preko onih "nešto je radio", do umereno iskusnih, pa se čak nađe i neki sa solidnim iskustvom.
Kada malo razmislim - podseća me na nešto ovaj opis... ;)
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Drugim recima, ko dolazi kolima, parkira se u krugu sajma, pa tek onda kupuje ulaznicu.

Jedini "sitan" problem je sto je do glavnog ulaza u sajam gotovo nemoguce doci sa mesta gde si se parkirao. Naravno moguce je, al je stvarno mnoooooogo za pesacenje (koj sam moj onda dolazio kolima :))

No moze uvek i "medjuvarijanta".

Ko dolazi peske ili mu odgovara da parkira u nekoj od okolnih ulicica (u kojima naravno u doba sajma nema mesta ni za lek), treba da se nadje sa ostatkom drustva tacno tamo gde most prelazi preko ulaza (EVO JE SLIKA DOLE). Znaci ne tamo gde se prodaju karte, vec gde je onaj natkriveni deo gde se "silazi za ulazak na sajam")
Pri tom bi morali da za ovo ogranicimo vreme i to dosta usko.

12:00 do 12:15 ko je dosao dosao, ako se skupi dovoljno za kolektivnu kartu skupilo se, ako ne, sta da se radi.

Cekanje na prethodno zakazanom mestu je do 12:30, tada ekipa krece.

Posle ko nas navata:)

Ja cu videti da nabavim jedan "potrosni" mobilni telefonski broj, koji cu "obnarodovati" ovde, kako bi oni koji iz bilo kojih razloga nisu mogli da dodju na vreme mogli da nas nadju.

Image

Nadam se da nisam oet omasio nesto na slici :)
User avatar
becka75
Samostalni majstor
Posts: 198
Joined: 01 Oct 2007 23:03
Location: Beograd
Contact:

Post by becka75 »

Bio sam juce na sajmu,moj savet je da idete pravo u kafanu.Sto se tice izlozbe masina za obradu drveta,TUGA!!!Dva cnc-a,dve tri kanterice isto toliko formatizera,neka testera i poneko glodalo.Ja sam ocekivao mnogo vise,ostatak sam samo pretrcao i jedino sam se odusevio sa "inteligentnim" sistemom fioka firme "Grass",totalno ludilo.Fioke su sa nekim senzorima,otprilike kao blumov servo drajv samo malo napucan.U subotu montiram kuhinju pa necu doci ali ovo je ukratko sta vas ceka na sajmu,pozdrav!
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Ovog momenta sam došao sa sajma i apsolutno se slažem sa Becka 75.
Inače sto se tiče kafane nemojte ni slučajno da sedate u onu na sajmu ispred hale 2. Ćerka ( dete 8. godina ) i ja hteli nešto da pojedemo sa nogu a lik na štandu nam kaže:
" Možete i da sednete ima konobar koji će da vas posluži"

Sada ću da vam prepišem račun da vam bude jasnije.

1. Koka kola 300 rsd
2. Kisela voda 100 rsd
3. Hleb 50 rsd
4. Svež kupus 300 rsd
5. Pileći file 800 rsd
6. Gurmanska 700 rsd

UKUPNO 2250 rsd

Kad se koža guli da se guli do kraja. I naravno cenovnika nema nigde da bi naivan čovek mogao da se pripremi.
Post Reply