Citat

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
Post Reply
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Citat

Post by Sasa »

Bojan wrote:Postovani stolari i ostali clanovi obavjestavam Vas da se forum Stolarska radionica gasi zbog malog interesovanja za isti!
Ovo je samo da upozorim admine da funkcija "citat" ima veliku manu i da bi to neko sa zlim namjerama(mada mislim da ovdje nema takvih) mogao da iskoristi i izazove neke nezeljene posledice zato vodite racuna sta ko citira!!!:|
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Zaboravio si da Bojan govori ekavicom, a ne ijekavicom :) tako da se "lažni" citati kroz višeslojnu analizu lako mogu "provaliti" a njihov autor isključiti bez opomene. Takođe potoji i nešto što se zove backup i log, tako da nije baš sve tako kako izgleda na prvi pogled. Dalje, postoje i IP adrese računara tako da se izvor zlonamernih poruka može lokalizovati i sankcionisati.
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Nemojte da brinete o tome, ima ko će da brine. Ko što reče metabo, mnogo više vidimo mi, administratori, od običnog korisnika. :)
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Mislim da je sasina opaska na mesu, samo da ne treba da bude namenjena adminima (mi znamo ko je, sta je, itd...) vec "normalnim" korisnicima (ne nema "nenormalnih" al ne znam bolji izraz :)), koji bi mogli da nasednu na nesto ovakvo, pre nego sto mi stignemo da intervenisemo.

Nazalost od takvih stvari ne mozes da se zastitis. Ako imas telefon, neki manijak uvek moze da te zove i gnjavi. Jeste, mozes posle toga da ga tuzis, nadjes, prebijes... al to je posle. A opet... nemati telefon... iskreno vise to ne mogu da zamislim, a secam se vremena (je*o te al sam mator :))
DEJANP
Moderator
Moderator
Posts: 180
Joined: 15 May 2009 19:55
Location: zrenjanin

Post by DEJANP »

Sumnjam na Testericu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

DEJANP wrote:Sumnjam na Testericu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
hahahah,steta sto ovde nema gnu.:D
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
Post Reply