Kako ste saznali za forum Stolarska Radionica?

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

E sada da je neka i ona bi imala facu sa dobrim kolima a ovako nece niko da je vozi ni u ona rucna kolica.
Ama ipak kad bolje razmislim najmidobro ovako nemogu da dozvolim da mi prijatelji ceznu ispred kapije ja prijatelje pustim inutra .
yetta wrote:
šarenko wrote:Ama bre YETTA a ja mislio da si mi prijatelj a ti da me oteras na robiju
pa ja nerekoh da je UBIJEM vec da je malo zaplasim.
Pa kada bi me videla sa bilo kojom pogotovo onom Konjskom umrla bi na mestu a ja bih u najmanju ruku zavrsio u Padinskoj skeli Kovinu ili Lazi Lazarevicu.
Ja cu da radim a ona neka bleji bolje nego da se slogira pa da jos moram i da je cuvam.
Å ta da ti kažem, prijatelj ko prijatelj, ja hteo da ti pomognem :)

Nego sa jedne strane ipak ova moja ideja i nije tako loša !
Prvo, ti (sačuvaj Bože) zaglaviš u padinjaku, ali definitivno se otarasiš "Akrepiti komšinice" (što je i bio cilj), mi (stolari iz okoline Beograda) ti donosimo cigarete i klaker, najzad se opredelimo za lokaciju godišnjeg okupljanja stolara i to ispred kapije padinjaka a i blizu nam je Dunavski rukavac za pecanje.
Drugo, ti iznutra deluješ na omasovljavanju članstva na ovom sajtu a sve sami "stručnjaci" da nam obezbede jeftine stolarske alate i ostalo. :cool:
Treće, mi spolja vrtimo prase na ražnju i čekamo tvoj vikend izlazak sa već spremljenim roštiljom. :) i
Četvrto, kod kuće mlada supruga što sad apsolutno pobija sve pozitivne adute iz predhodna tri stava.:(:(

Nego znaš šta, ne slušaj me, kad dobro sve iz analiziram - najjednostavnije je da ti i dalje zavijaš sa frezerom tom akrepu pa kome pre dosadi ;) a mi ostanemo prijatelji ali sa ove strane svih kapija i ograda. :):)

PS. Nego nešto sumnjam da bi se akrep šlogirao, gledajući oko sebe sve mi se čini da neke žene vole tako "muževne face" najvažnije je da imaju dubok džep i voze dobra kola.:lol:
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Kolega šarenko probaj ti njoj da staviš jadnu od onih maski tako da neraspoznaješda je ona i probaj malo da je pobrusiš odpozadi (jer manje više sve su one odpozadi iste) pa će možda da bude malčice mekša šta se tiče prigovaranja a možda joj se i dopadne tvoje brujanje frezerom pa ti pomogne kupiti novijeg koji nebruji mnogo.Å ala mala ali nisam mogao da odolim.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
drvengrad
Precizni šegrt
Posts: 66
Joined: 02 Oct 2008 18:34
Location: bgd

Post by drvengrad »

Priča se po netu :)
A kako se dobijaju ona zvanja ispod nicka? Za Administratora mi je lako, ali kako znate da ja veze nemam sa stolarijom?
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

Ma dobro si ti prosao mogao si da dobijes NICK brziu donosioc bureka i ostalog peciva za majstora, ili recimo tehnicko lice za otklanjanje piljevine iz radionice.....
pozdrav
šarenko
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Nick-ovi se dobijaju nakon odredjenog broja poruka postovanih na forumu. Kako raste broj poruka, tako se menja nick.
User avatar
drvengrad
Precizni šegrt
Posts: 66
Joined: 02 Oct 2008 18:34
Location: bgd

Post by drvengrad »

Dobro sam prošao, sad režem olovke. Ne znam svoje ili majstorske (ako mi ih daju) :)
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

drvengrad wrote:Dobro sam prošao, sad režem olovke. Ne znam svoje ili majstorske (ako mi ih daju) :)
Jesi Image.

Ali tu smo da ti pomognemo. Danas ti "šaljem pouzećem" praktičan alat, nemoj da brigaš, vrednost alata je 0,00 RSD jer meni više netreba (samo ga malo podoštri). Pazi ga i čuvaj za sledećeg kolegu :)

Image, SREĆNO
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

Dala baba dinar da udje u kolo sada bi tri da iz njega izadje.
Alo yetta samo da se javim ziv sam i zdrav samo ne izlazim iz radionice ni da piiiiiiip.
Od kako sam sastavio sto i onaj alat za cinkovanje poludela mi glava non stop sam u radionici sada bih sto stvari da napravim od jednom ,
ako vidite da nesto gori to mi je zena upalila radionicu jer to obecava non stop
Cujemo se
A da ako planirate i dalje da se sastanemo negde na klaker, pivo i mesance na rostilju planirajte me .........,,..
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
yetta
Majstor stolar
Posts: 442
Joined: 10 Apr 2008 10:08
Location: BEOGRADA

Post by yetta »

šarenko wrote:...Alo yetta samo da se javim ziv sam i zdrav samo ne izlazim iz radionice ni da piiiiiiip...
Image Ne igraj se s'time, u ovim našim godinama to može da se olupa o glavu a onda ćorak ! Image :)
Ko hoće, nađe način, ko neće - nađe opravdanje
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

O "glavu" to je super nego da ne bude o nesto mnogo mnogo gore.......,
Ma stvarnoi samo trckaram na relaciji kuca "TU SAM" i radionica
vidi za onaj izlet ili ekskurziju
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
Post Reply