Reklamerski postovi vs. informativni postovi

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Kolega Testeraš nema nikakve potrebe za zahvalama,ali neka to je tvoje mišljenje i ja ga poštujem i prihvaćam.Naime i moj otac radi odnosno popravlja testere-pile i brusi ih već skoro 25 godina i možda koju više neznam točno,i zato znam koliko je taj posao težak na svoj način a i odgovoran.Ja sam inače strojarske struke ali od toga neživim i to nikada nisam radio.Å ta se tiče mog,kako si rekao konstruktivnog razmišljanja,ja sam rekao samo svoje viđenje svega ovoga i ove rasprave.Meni nikada nije bila namjera nikoga ovdje vrijeđati i raditi neku pravicu ko odrasli među dijecom,nego samo to da se mi svi na neki način ovdje reklamiramo.Ja sam možda malo glup možda nisam neznam,ali ja shvaćam pokazivanje svoga rada nekom vrstom reklame kako sam i napisao u prijašnjem postu,stoga sam se i ja reklamirao i svi ostali a ima nas fala Bogu ovdje podosta koji smo pokazali svoj rad i ono na šta smo ponosni.Stoga ja više nebih razvlačio o ovome ovdje i o ovim nesporazumima nego samo rekao još ovo i da završim s time,a to je DA BI SVI TREBALI IMATI PRILIKU POKAZATI SVOJ RAD NA KOJI SU PONOSNI I KOJI SU ONI SAMI NAPRAVILI SVOJIM RUKAMA stoga ja te podržavam u tome da pokažeš svoje mašine koje si sam napravio jer koliko vidim ti si ponosan na njih a ujedno i ja sam ponosan jer poznajem čovijeka koji je stvorio iz ničega nešto i to vrlo vrijedno.Moju podršku imaš i nadalje ma koliko ti ona značila ili ne značila.

Ljep pozdrav svima dragi prijatelji i kolege stolari.


Sad idem da spremam svoju curetinu na spavanje,ajde laku noć svima od Å trkca..
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
emcanke
Majstor
Posts: 349
Joined: 04 Sep 2008 13:07
Contact:

Post by emcanke »

Smiruje se situacija...sto mi je drago.
Svaki nesporazum moze da se resi, samo kad se hoce.
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

E stisajte situaciju!
User avatar
testerash
Šegrt
Posts: 20
Joined: 16 Jan 2009 16:58
Location: Srem
Contact:

Post by testerash »

:)
Testeraš sam tim se dičim
Post Reply