Ispomerane poruke

Ovde možete pročitati o nekim novim aktivnostima u forumu.
Post Reply
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Ispomerane poruke

Post by mbole »

Primeticete da su neke starije poruke iznenada naizgled nestale.
Nisu nestale ne brinite, samo su se preselile u sasvim nove teme.

Posto smo dobili alat kojim mozemo da premestamo pojedinacne poruke, krenuli smo da malo napravimo red.

Recimo cele dve diskusije o alatima koje su se vremenom razvile na sasvim pogresnom mestu (u forumu: Pokazite nam vas rad), su preseljene u novootvorene teme u grupi elektricni alati.
Same poruke su netaknute, i u originalnom stanju.
Kad god je to imalo smisla, u nekoj od poruka u originalnom forumu ostavljen je link na novootvorenu temu.

Ima toga jos, a i bice jos, samo treba malo vremena dok se to odradi.

Mislimo da ce ovako svima biti lakse i ako nista drugo preglednije.
User avatar
dikar
Vrhunski majstor
Posts: 1145
Joined: 05 Jun 2009 17:26
Location: Stip

Post by dikar »

Mene zanima zasto u mvule-tovu temu -"prodajem parket" ne mogu da se logiram.
Ok shvatam da se radi o reklami, to naravno nije dopusteno. Medjutim ima rubrika, mislim je prodajem-kupujem ili slicno pa,prebacite tamo. Mozda covek nudi parket po ceni trecerazrednog laminata, mozda neko to i trazi.
Last edited by dikar on 02 Apr 2011 21:16, edited 1 time in total.
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Dikare,
pogledaj pažljivo ovo viewtopic.php?pid=13663#p13663 i samo će ti se kazti
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Da jos malo razjasnimo.
Postoje delovi foruma koji su rezervisani samo za moderatore/admine i kojima ostali clanovi nemaju pristup (sto mislim da je razumljivo, ipak postoje stvari koje nisu "za javnost"). Izmedju ostalog tamo se arhiviraju poruke koje su obrisane iz bilo kog razloga (kako bi eventualno naknadno moglo da se vidi sta se desavalo i da li je nesto trebalo ili ne obrisati, kako bi imali istoriju jer nije sve jedno da li je neko jednom poslao neprimerenu poruku ili to radi redovno, itd).
Nazalost, modul koji prikazuje nove poruke na home strani sajta, ne ume da te teme preskoci.
Post Reply