Primeri kako ne treba

Ovde možete postavljati linkove ka interesantnim mestima na net-u
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3815
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Danas mi bese jedan od onioh dana. Obecao sam samom sebi odavno da necu da gledam domace YT kanale, ali eto, ugrizao se za jezik, i nije ni cudo sto mi je ripnuo pritisak..

Dakle, osim u delu koji nisam skoluvao, privatno od sopstveno vreme, nisam uspeo da nadjem dva minuta videa u kome nije napravljena barem jedna katastrofalna greska. A navodno, ovo je najpopularniji domaci majstorski kanal..

Mislim da je za ovde, kao primer sta ne gledati, jer nema jedne stvari koja je bezbedno i kvalitetno uradjena.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s3kEjzjnXB4[/youtube]
User avatar
Fica
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 06 Nov 2019 14:28
Location: Beograd, Vozdovac

Post by Fica »

Koliko sam na brzinu pogledao. On je sve ovo lepo posrafio za metalnu konstrukciju, a drvo kad krene da se siri skuplja sta ce onda.
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3815
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Pocnes od pocetka. Poduzno secenje iz ruke, bez ikakvog sablona. Polozaj u kome stoji za testerom Koriscenje dighta, da poravna drugu stranu tog, tako preciznog reza. Ciscenje radionice kompresorom, bez ikakve zastite poluca. Zadrzao je vazduh? A onda srafljenje pa...


Tu nema jedne jedine ispravne stvari.
User avatar
LepoJeBitiFin
Majstor majstora
Posts: 583
Joined: 06 Feb 2011 17:34
Location: Kraljevo

Post by LepoJeBitiFin »

BR wrote:Danas mi bese jedan od onioh dana. Obecao sam samom sebi odavno da necu da gledam domace YT kanale, ali eto, ugrizao se za jezik, i nije ni cudo sto mi je ripnuo pritisak..

................................................................. A navodno, ovo je najpopularniji domaci majstorski kanal..
Nije mi jasno kako se stice ta popularnost ali neke stvari mi stvarno nisu jasne .

Ovaj covek , nase gore list , navodno od tybeta zaradjuje par desetina hiljada evra mesecno

napr : samo ovaj klip je presao 100M pregleda ?!?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ypey4gxuh_o[/youtube]

Mislim , koliko ljudi zivi na ovom govornom podrucju i po koliko puta su morali da odgledaju ovaj klip da bi prebacio cifru 100 000 000 ?
Last edited by LepoJeBitiFin on 12 Jun 2021 11:38, edited 1 time in total.
ono sto znas da nacrtas znas i da napravis
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3688
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Sad si mu i ti strpao u dzep neki cent
Post Reply