Retkost za hobistu u americi...

Ovde možete postavljati linkove ka interesantnim mestima na net-u
User avatar
slaven.sa
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2007 00:59

Post by slaven.sa »

vidio sam ja i ljepse sredjene apoteke
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Sirotinja!Nema za leba.
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Ja i dalje mislim da to nije prava radionica!?
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Čini mi se da je to jedan od njihovih lovatora koji se našao u društvu ljubitelja stolarije i da bi ostao i dalje poželjan u tom društvu uredio je radionicu najbolje od svih i sada kao on uživa u radu sa drvetom ma moš si misliti da je tome tako oliti da je on pravi strastveni stolar auto bi mu bio vani a ne zauzimao mjesto za rad u radionici.Molim Vas ljepo pođite samo od sebe kad nemate mjesta sigurno negurate auto u radionu i sebi oduzimate od prostora za život.A šta se tiče BMW mislim da bi mu X5 bio bolji izbor zbog radi obilazka šuma za odabir ljepe robe za rad.:lol:
Last edited by Strkic on 11 Jan 2010 15:28, edited 1 time in total.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Branko kv
Šegrt
Posts: 34
Joined: 06 Jan 2010 18:24
Location: kraljevo

Post by Branko kv »

masine su kao nove.daj boze da je nesto napravio na njima.namam nista protiv bele boje na ovakvom bmw-u
"Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao."
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Dragiša je lepo objasnio o čemu se radi: PRODAJA viewtopic.php?pid=22322#p22322. Ima i link prema toj firmi koja se bavi trgovinom novim i polovnim mašinama.
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Pa eto lepo sam ja rekao!:D
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Å TRKIĆ wrote:Čini mi se da je to jedan od njihovih lovatora koji se našao u društvu ljubitelja stolarije i da bi ostao i dalje poželjan u tom društvu uredio je radionicu najbolje od svih i sada kao on uživa u radu sa drvetom ma moš si misliti da je tome tako oliti da je on pravi strastveni stolar auto bi mu bio vani a ne zauzimao mjesto za rad u radionici.Molim Vas ljepo pođite samo od sebe kad nemate mjesta sigurno negurate auto u radionu i sebi oduzimate od prostora za život.A šta se tiče BMW mislim da bi mu X5 bio bolji izbor zbog radi obilazka šuma za odabir ljepe robe za rad.:lol:
Pa to bi moglo da bude kod njih, da li možeš da zamisliš nekog ovde kod nas racimo na ovom forumu da se pojavi neki ljibitelj sa ovakvom radionicom šta bi to bilo?:lol::lol::lol:
Post Reply